نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

وعده مشارکت جامعه معلولین در فعالیت اقتصادی دهیاریها دربازدید بخشدار مرکزی از جامعه معلولین

وعده مشارکت جامعه معلولین در فعالیت اقتصادی دهیاریها دربازدید بخشدار مرکزی از جامعه معلولینبه گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی بافق، به مناسبت هفته بهزیستی پورامینی بخشدار مرکزی با حضور در جامعه معلولین شهرستان با مسئول و کارکنان این مرکز دیدار و گفت و گو کرد.

در ابتدای این دیدار شاهپورزاده مسئول مرکز ضمن خیرمقدم و ابراز خرسندی از حضور بخشدار و همراهان، به بیان گزارشی از فعالیت ها، اقدمات و خدمات این نهاد به معلولان و خانواده آنان بیان کرد. وی در ادامه خواستار مساعدت و همکاری بخشداری و دهیاریها در راستای اجرای طرح ها و برنامه های این مرکز به منظور اشتغال و افزایش سطح معیشت معلولین تحت پوشش شد.

در ادامه این دیدار کارشناسان مرکز جامعه معلولین در خصوص مزایا و اهداف طرح های حمایتی به ویژه طرح CVR یا همان توان بخشی مبتنی بر جامعه توضیحاتی را بیان کردند.

در پایان این دیدار پورامینی بخشدار مرکزی ضمن خسته نباشید به کارکنان این مرکز از ایشان خواست که با الگوبرداری از روشهای موفق تجربه شده در شهرستان و استان درآمد پایدار ایجاد کنند و مقرر شد هماهنگی لازم جهت بازدید از یکی از مراکز موفق مرکز استان جهت انتقال تجربیات از طریق بخشداری صورت پذیرد.

بخشدار مرکزی در زمینه مشارکت دادن این جامعه در فعالیتهای خدماتی و اقتصادی دهیاریهای این بخش نیز قول مساعد داد.