نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان اشتغالزایی در بافق

پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر به متقاضیان اشتغالزایی در بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ محمد زاده رحمانی در حاشیه برگزاری کارگروه تخصصي اشتغال شهرستان بافق با بیان اینکه براي جذب سهمیه اشتغال پایدار روستایي، استقبال زيادي شده است، اظهار داشت: در حوزه کشاورزی سعي كرده ايم به سمت صنایع کوچک بسته بندي، فرآوری خرما و توليد و فرآوري زعفران پیش برويم.

وی افزود: با توجه به استعداد و ظرفيت هاي توليد صنایع دستی و رونق بوم گردی ها، اعتبارات ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري را هم به اين سمت هدايت كرده ايم.

زاده رحمانی با اشاره به مغفول ماندن وام اشتغال فراگیر در بافق عنوان کرد: مهمترین علت این ناشناخته ماندن عدم اطلاع رسانی لازم می باشد.

فرماندار بافق سهمیه شهرستان ها در تخصیص تسهیلات فراگیر را نامحدود اعلام کرد و گفت: نرخ سود آن نیز مابین ۱۲ تا ۱۶ درصد و از میزان نرخ سود جاري بانک ها کمتر است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون میزان بیکاری در شهرستان بافق گفت : طبق آخرین آمار از سرشماری اخیر نرخ بیکاری۹/۶ دهم درصد می باشد که با تدابیر اندیشیده شده این نرخ در شهرستان در حال کاهش است.