نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پروژه بیمارستان ۹۶ تختخوابی بافق باید تا پایان امسال تکمیل شود

پروژه بیمارستان ۹۶ تختخوابی بافق باید تا پایان امسال تکمیل شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ سرپرست فرمانداری به همراه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و هیئت همراه و جمعی از مسئولان محلی از پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بافق بازدید و پس از آن در نشستی در سالن اجلاس آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی فرمانداری پیرامون تسریع در تکمیل و بهره برداری هر چه زودتر از این پروژه بحث و تصمیم گیری نمودند.

سرپرست فرمانداری بافق در حاشیه بازدید از بیمارستان ۹۶ تخت خوابی گفت: امیدواریم با تلاش و پشتکار ساختمان این پروژه درمانی تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

سید مهدی طلائی مقدم، پیمانکار بیمارستان را ملزم به اتمام کار تا پایان سال کرد و خطاب به او افزود: اگر تا پایان سال تعلل کنید خلع ید می‌شوید و هزینه‌ها پرداخت نمی‌شود.

سرپرست فرمانداری بافق ادامه داد: تا پایان سال باید این ساختمان تکمیل شود زیرا اعتبار و مصالح تامین شده و هیچ مشکلی وجود ندارد.

طلایی مقدم بیان داشت: بخشی از اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی این پروژه از طریق دانشگاه علوم پزشکی و بخشی دیگر از منابع مالی داخل شهرستان تامین می‌شود.

نوری شادکام، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان یزد نیز در حاشیه این بازدید با بیان اینکه پروژه حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: تجهیز این بیمارستان بر عهده دانشگاه علوم پزشکی است که پس از تکمیل انجام می‌شود و نگرانی در این باره وجود ندارد.

او اعتبار تجهیزات را بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بیان کرد.