نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پيام تسليت فرماندار بافق به مناسبت درگذشت مرحوم آيت اللهي

پيام تسليت فرماندار بافق به مناسبت درگذشت مرحوم آيت اللهيبه گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ فرماندار بافق به مناسبت درگذشت استاد اخلاق و معلم فرهيخته مرحوم "سيدعباس آيت اللهي" پيام تسليت صادر كرد . متن پيام بدين شرح مي باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ یِهْدِی لِلَّتِی هِیَ أَقْوَمُ وَیُبَشِّرُ الْمُؤْمِنِینَ الَّذِینَ یَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا کَبِیرًا

 

خاندان بزرگ آيت اللهي و همشهريان محترم

خبر درگذشت استاد خلاق سيد عباس آيت اللهي، يكي از برجسته‌ترین اساتید و نويسنده متحبّر شهرستان که در کنار تالیف آثاری مرجع و کاربردی، عمر خود را صرف آموزش و پرورش دانش جویان و علاقمندان علم و فرهنگ کرد، مایه تاثر شد و همگان را در غم و اندوه فرو برد.

بی‌تردید، آثار و تلاش های خستگی ناپذیر این معلم دلسوز ، برای دانشجویان و شاگردان اين استاد برجسته، همچنين بنده كه مدتي در جلسات متعدد شوراي فرهنگ عمومي شهرستان در محضر ايشان بودم ، ماندگار خواهد بود.

یقینا تلاش های مستمر و حضور عالمانه و خالصانه ایشان در نظام تعلیم و تربیت و اثرات گران بهای این معلم فرهيخته در یاد و خاطره ی فرهیختگان و فرهنگیان این دیار جاودان خواهد ماند.

اینجانب این فقدان بزرگ را به جامعه علم و ادب و فرهنگ به ویژه خانواده فرهنگی و مکرّم آن شادروان تسلیت گفته و برای روان پاکش بهترین جایگاه را نزد آفریننده قلم و کلمه، آرزو نموده و براي ديگر بازماندگان آن مرحوم طول عمر و صبر جميل و براي آن مرحوم، رحمت و مغفرت الهي و حشر با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) مسئلت دارم.

 

سيد مهدي طلايي مقدم

فرماندار شهرستان بافق