نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پيام فرماندار بافق به مناسبت آغاز دهه مبارك فجر

پيام فرماندار بافق به مناسبت آغاز دهه مبارك فجربه گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، فرماندار بافق در پيامي آغاز سي و هشتمين بهار انقلاب اسلامی و ايام الله دهه مبارك فجر را تبريك گفت .

در اين پيام آمده است :

بنام خداوند بخشنده مهربان

والفجر ولیال العشر

طلیعه فجر یادآور رشادت ها، دلیر مردی ها و خاطراتی است که ملت غیور و آزادی خواه ایران به رهبری حضرت امام خمینی(قدس ره) در برابر استبداد رژیم ستم شاهی از خودشان دادند.

سی و هفتمين سالگرد انقلاب شکوهمند ایران سرافراز را گرامی می داریم و به یاد می آوریم که ملت ایران چگونه طی دهها سال سرافراز و سربلند در مقابل انواع و اقسام تهدیدات و بحران ها از اقدامات تروریستی اول انقلاب و جنگ تحمیلی تا تحریم های ناعادلانه، با تمام توان و تلاش خود از آرمانهای انقلاب و امام راحل دفاع و صیانت نمودند.

دهه فجر مهمترین رویداد تاریخی ایران اسلامی محسوب می شود که با توجه به فرجام رسیدن برجام، برداشتن تحریم ها، قبول ایران هسته ای توسط قدرت های غرب و تقارن این دستاوردها با ایام الله دهه مبارک فجر امسال را به فال نیک گرفته و لازم است این دو حماسه عظیم بیش از گذشته مورد توجه همگان قرار گیرد.

بی شک رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب، تلاش های دولت تدبیر و امید و تیم دیپلماسی ایران موجب شد تا بعد از گذشت 12 سال فشارهای اقتصادی و تحریم های اعمال شده علیه ایران برداشته شود، که در این میان نقش مردم در این حماسه بزرگ بی بدیل است.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از مردم شهرستان، استدعا دارم در دهه مبارک فجر 94 و سی و هشتمین بهارانقلاب اسلامی همچون همیشه با حضور بی نظیر خود در جشن ها و مراسمات به ویژه راهپیمایی 22 بهمن به همراه کودکان و نوجوانان شرکت نموده و ضمن تجدید میثاق با آرمانهای خمینی کبیر، با رهبری معظم انقلاب نیز تجدید بیعت نمائیم.

سید مهدی طلایی مقدم

فرماندار شهرستان بافق