نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پيام فرماندار بافق به مناسبت هفته نيروي انتظامي

پيام فرماندار بافق به مناسبت هفته نيروي انتظامي


پيام فرماندار بافق به مناسبت هفته نيروي انتظامي

                مقام معظم رهبري: (بزرگترين وظيفه نيروي انتظامي در جامعه حفظ ارزشهاست)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ حسین ندافیان فرماندار بافق در پیامی هفته نیروی انتظامی تبریک گفت.

هفته نیروی  انتظامی را که یاد آور دلاوری ها ، ایثار و فداکاریهای مجموعه پرسنل شجاع نیروی انتظامی درعرصه های مختلف و وعده گاه تجلی یکسال خدمت و تلاش صادقانه فرزندان ملت بزرگ ایران در سازمان خدوم ناجا است ، را به همه نیرو های سخت کوش آن تبریک می گویم.

بدون شك، پيشرفت، تعالي و نيل به توسعه همه جانبه و پايدار، بستري امن، سالم و با آرامش را طلب مي‌كند تا در سايه اين امنيت، فعاليت‌ها با قدرت و سرعت بيشتري شتاب گيرد و برقراري نظم و امنيت اجتماعي تنها در اثر زحمات مخلصانه همه اين عزيزان واقعيت پيدا مي‌كند.

گر چه نمی توان با آمار و ارقام سطح وسیع عملکرد مسئولانه و فداکارانه نیروی انتظامی را بر شمرد ، اما به یقین ملت قدر شناس ایران  اسلامی ؛ فرزندان غیور و سلحشوری که با تمام توان آسایش و آرامش جامعه را به ارمغان می آورند ، به خوبی می شناسند و قدردان تلاش های طاقت فرسای آنان هستند .

اميدوارم در سايه عنايات ويژه حضرت ولي‌عصر (عج) و تبعيت از رهنمودهاي فرماندهي معظم كل قوا حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي (مدظله العالي) در پاسداري از خون شهيدان گرانقدر انقلاب اسلامي و پيشبرد اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي در برقراري نظم و امنيت جامعه ولايت‌مدار استان موفق و مؤيد باشيد.

 

حسین ندافیان-فرماندار شهرستان بافق