نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پژوهش یکی از اساسی ترین نیازها برای پیشرفت و توسعه همه جانبه یک کشور است.

پژوهش یکی از اساسی ترین نیازها برای پیشرفت و توسعه همه جانبه یک کشور است.


دبیر ستاد پژوهش شهرستان بافق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، به مناسبت فرارسیدن هفته پژوهش صبح امروز نشستی با اعضای ستاد پژوهش شهرستان در محل فرمانداری بافق برگزار شد .

دبیر ستاد برگزاری هفته پژوهش شهرستان بافق در این نشست ضمن تاكيد بر امر پژوهش به ويژه در سالي كه به كلام مقام عظماي ولايت با نام سال توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني نامگذاري شده است اظهار داشت: پژوهش به عنوان ركن اصلي توليد علم مي تواند در اختيار ملي نقش بسزايي ايفا نمايد.

"هادی يزداني" پژوهش را يكي از اساسي ترين نيازها براي نيل به پيشرفت و توسعه همه جانبه يك كشور برشمرد و اظهار داشت قدرت ، استقلال هر كشور را بر پژوهش و توليد علم استوار است.

"هادی یزدانی" تصریح کرد: استفاده از ایده‌های بر‌تر را ضروری و با اهمیت دانست و بر این نکته تأکید کرد که بحث پژوهش مختص به یک هفته نیست و باید در طول سال مورد توجه باشد.

در ادامه پس از ارائه برنامه ها ، نظرات و پیشنهادهای مدیران دستگاه‌ها و اعضای ستاد، موارد زیر مصوب شد:

-          كليه دستگاههاي اجرايي بافق اولويت هاي پژوهشي خود را به دبيرخانه ( مرکز رشد بافق ) ارسال تا پيگيري هاي لازم صورت پذيرد.

-          كليه دستگاههاي اجرايي بافق موظفند ضمن برقراري تعامل بيشتر با دستگاههاي تحقيقاتي، آموزشي، پژوهشي شهرستان دانشگاهها، مراكز تحقيقاتي و مركز رشد فن آوري بافق نسبت به اختصاص 3% بودجه بخش پژوهش به امر تحقيق، توسعه و پژوهش اقدام نمايند وگزارش عملكرد خود را به فرمانداري و دبيرخانه دائمي ستاد پژوهشي شهرستان ارسال نمايند.