نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیام تبریک امام جمعه و فرماندار بافق به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

پیام تبریک امام جمعه و فرماندار بافق به مناسبت یوم الله ۱۳ آبانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ سید جواد سلیمانی و سید مهدی طلائی مقدم در پیامی مشترک یوم‌الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را تبریک گفتند.
متن پیام به‌شرح زیر است:
 
به نام خداوند بخشنده مهربان
13 آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" تجلی اراده‌ی ملتی است که با تکیه بر ایمانی استوار، با گامی بلند و تاریخ‌ساز، تحقق اندیشه‌ی آرمانی و رهایی‌بخش استکبارستیزی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی) را سرعت بخشید.
13 آبان ابهت پوشالی سردمداران جهانخوار امریکا را به سُخره گرفت و دسیسه‌های آنان را نقش بر آب نمود و بار دیگر حلاوت پیروزی حق بر باطل را به کام خداجویان آزاد‌اندیش چشاند و آنچنان طبل رسوایی استکبار را به صدا در آورد که آن دشمن نگون بخت از سرِ استیصال، انفعال و سردرگمی متوسل به عملیات کور نظامی گردید و باذن الله شکست خفت‌بار متجاوزین در صحرای طبس واقعه‌ی هجمه‌ی ابابیل بر سپاه ابرهه را در اذهان زنده کرد.
اینجانبان ضمن گرامی‌داشت هفته وحدت و ولادت پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد(ص) و رییس مذهب تشیع حضرت امام صادق (ع) و سالروز تبعید حضرت امام راحل توسط رژیم سفاک پهلوی به کشور ترکیه، به روح پاک امام راحل (ره) و روان پاک شهدای دانش آموز درود می‌فرستیم و یوم الله سیزدهم آبان را به همه مردم ولایتمدار شهرستان بافق و ملت بزرگ ایران تبریک می‌گوییم.
 
سید مهدی طلائی مقدم
فرماندار شهرستان بافق
 
سید جواد سلیمانی
امام جمعه شهرستان بافق