نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیام تبریک رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی بافق به مناسبت هفته کار و کارگر

پیام تبریک رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی بافق به مناسبت هفته کار و کارگرهفته کارگر فرصت مناسبی جهت تجلیل از قشر خدوم و زحمتکش کارگر است که با دستان توانای خویش چرخ های عظیم جامعه را به حرکت در می آورد.
همانگونه که مستحضرید دین مبین اسلام ضمن تاکید بر تضمین روزی بندگان از طرف خداوند در آیه شریفه 39 از سوره نجم «و ان لیس للانسان الی ما سعی» بر اهمیت کار و تلاش تاکید فرموده است و برپایه همین ارزش پیامبر عظیم الشان اسلام بر دست کارگر بوسه زده اند .
لذا در این سال که تقارن روز جهانی کارگر با سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا (س) و فرزند خلف ایشان امام راحل(ره) را به فال نیک گرفته و هفته کارگر را که از 5 اردیبهشت لغایت 11 اردیبهشت (روز جهانی کارگر) میباشد را گرامی میداریم و پیشاپیش این روز خجسته رابه تمام کارگران شریف و کار آفرینان محترم تبریک گفته و از درگاه حضرت حق تعالی برای این عزیزان سلامتی ،عزت و سربلندی مسالت می نمایم .انشا... در این ایام که متعلق به خود شما هست بتوانید از برنامه های تدارک دیده شده توسط مجموعه خود بهره برده و با یک انرژی مضاعف در کمال صحت و سلامت جهت پیشبرد اهداف اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی یار و همراه مجموعه خود باشید   
 
                                                                                       علی اصغر نوری شادکام

                                                               رئیس اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان بافق