نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بافق به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بافق به مناسبت روز خبرنگاربه گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بافق ؛ همزمان با 17 مرداد محمد علی شاه حسینی سرپرست فرمانداری بافق در پيامي ضمن تشكر از تلاشگران عرصه خبر، رسانه و اطلاع رساني روز خبرنگار را تبريك گفت. در اين پيام آماده است : 

بسم الله الرحمن الرحيم

ن والقلم و ما يسطرون

نامگذاري هفدهم مرداد بنام روز خبرنگار، فرصت ارزشمندي براي تبيين ارزش و منزلت والاي خبرنگاري و ارج نهادن به مقام شامخ تلاش گران سختكوش عرصه آگاهي و اميد است.

خبرنگاری حرفه، هنر و عشقی است توأم با صداقت، درستی و امانت داری که بی قرار بر مدار رویدادها و اتفاقات می کاود تا جان های تشنه دانستن را سیراب کند.

بی شک این روز پاسداشت کسانی است که همراه و همدل با هم برای توسعه شهرستان بافق می کوشند و با کمترین چشم داشت، بیشترین خطرها را به جان می خرند و به حرمت قلم سعی در نگاشتن حقیقت دارند.

اينجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و شهیدان والامقام عرصه رسانه و خبر، فرا رسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به کلیه خبرنگاران عزیز ، صاحبان قلم و اندیشه و فعالین عرصه مطبوعات و رسانه های شهرستان بافق و کشور عزیز اسلامی تبریک عرض نموده از خداوند منان توفیقات روزافزون خبرنگاران پرتلاش را در انجام رسالت و اهدافشان مسئلت می نمایم.

محمد علی شاه حسینی

سرپرست فرمانداری شهرستان بافق