نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیام سرپرست فرمانداری بافق به مناسبت یوم الله 13 آبان

پیام سرپرست فرمانداری بافق به مناسبت یوم الله 13 آبانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ،در این پیام آمده است :

 

بسمه تعالی

روز 13 آبان، روز شگفتي است! روزي كه حوادث بزرگ و سرنوشت ساز اين ملت را در پيشاني خود حك كرده است. و چه عجيب كه ردپايي ثابت در تمام اين حوادث به چشم مي خورد.

13آبان ماه یادرآور حوادثی سرنوشت ساز و آموزنده در تاریخ انقلاب اسلامی است که هر یک سر فصل نوینی از صف آرایی جبهه اسکتبار و سلطه در مقابل جبهه حق و حقیقت و مبارزه بی امان ملت ایران علیه ام الفساد جهانی ؛ شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار به شمار می روند.

13 آبان ، روز دانش آموزاني است كه هنگام تبعيد امام در سال 42 خردسالاني بيش نبودند ولی 15 سال بعد غيور مرداني در اين خاك شدند كه بر ظلم و بيداد شوريدند. در آن روز دانش آموز مسلمان ايراني در خون خود وضو گرفت و به امام خود اقتدا كرد و در قيام نماز تنها خدا را بزرگ و لايق بزرگي خواند و نمازش را، رو در روي معبود و در بهشت او سلام داد.

اينجانب يوم ا... 13 آبان كه با عيد سعيد غير خم (عيد ولايت ) مزين گشته است را به تمامي مردم شهيد پرور ، ولایی و هميشه در صحنه بافق، خاصه دانشجويان و دانش آموزان عزيز تبريك عرض نموده و ضمن دعوت در این راهپيمایي بزرگ ، همه با هم فرياد استكبار ستيزي را سر خواهيم داد و خشم و انزجارمان را از غاصبان استكبار و صهيونيست اعلام مي داريم.

علیرضا صمدی - سرپرست فرمانداری بافق