نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیام فرماندار بافق بمناسبت هفته دولت

پیام فرماندار بافق بمناسبت هفته دولت


پیام فرماندار بافق بمناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آغاز هفته دولت و گرامیداشت شهدای ارزشمند انقلاب اسلامی ، شهیدان والامقام شهیدمحمدعلی رجایی و شهیدمحمدجواد باهنر را به همه مردم شریف ، همکاران عزیز در ادارات و نهادها و  همه خادمینی که خدمت بی وقفه به مردم در راه کسب رضای الهی را وظیفه خود می دانند تبریک عرض می نمایم.

هر سال در هفته دولت آنچه بیش از پیش نمایان می شود، خدمات یک ساله دستگاه های اجرایی و گزارش این خدمات به مردم که ولی نعمتان اصلی این انقلابند، جزو وظایف دولت است. درخلال چنین گزارشاتی زوایای ناپیدای خدمات گسترده ای عیان می شود که موجب دلگرمی و اعتماد بیش از پیش مردم به دستگاه اجرایی می گردد.


هفته دولت، نمادی از وحدت مردم و دولت بعنوان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است، و آنچه در دولت کریمه نهم و دهم غیرقابل انکار است، شدت بخشیدن به خدمت به محرومین و مستضعفین است. محبوبیت آن دوشهید بزرگوار(رجایی و باهنر عزیز)، نیز حاصل رفتار اسلامی و انسانی ایشان بخصوص در برابر قشر زحمتکش و دردمند جامعه بود، چیزی که امروز به وضوح در دولت خدوم دکتر احمدی نژاد قابل مشاهده بوده و دولتمردان همواره بر چنین خدمتی افتخار نموده اند.

در سالي كه بنا به فرمايش رهبر معظم انقلاب به سال جهاد اقتصادی نامگذاري گرديده است بايد برنامه ریزی اصولی در جهت رشد، شكوفايي اقتصاد کشور و پيشرفت بيش از پيش كشورمان گام برداريم.

هفته ي دولت بازخواني كوشش ها و تلاش هايي است كه با اهتمام و جديت هرچه بيشتر در راه شناسايي اهداف ، بسط و گسترش توسعه و تعالي انقلاب اسلامي در كشور و حفظ آثار و ارزش هاي آن تلاش كرده ايم مي باشد.

اينجانب با پاسداشت ياد و خاطره شهيدان والامقام رجايي و باهنر، اين مناسبت بزرگ را به تمامي دولتمردان عزيز و تمامي مردم ولايتمدار بافق ( شهری که خطه مجاهد نستوه حاج شیخ محمد تقی بافق ، سرزمین شاعر دلسوخته وحشی بافقی و دیار 313 شهید دفاع مقدس است)، تبريك گفته و در سالي كه بنام جهاد اقتصادی نامگذاري شده، توفيق، سلامت و بهروزي دولت سرافراز را در راستاي خدمت هر چه بيشتر به جامعه اسلامي و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

و من الله التوفیق

حسین ندافیان فرماندار شهرستان بافق