نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیام فرماندار بافق به مناسبت برگزاری باشکوه اولین یادمان شهدای بخش مرکزی

پیام فرماندار بافق به مناسبت برگزاری باشکوه اولین یادمان شهدای بخش مرکزیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، "فرماندار بافق" در پیامی از خانواده های شهدای دهستانهای سبزدشت ، کوشک و مبارکه تقدیر و تشکر کرد .

"مهدی خاوری" شهیدان را پرچم های همیشه در اهتزاز بر فراز قله های رفیع عزت و شرف خواند و افزود: شهیدان ریشه های مستحکم در ژرفای عنبر آمیز این سرزمین الهی هستند.

فرماندار بافق در این پیام ضمن سپاس از خانواده های ارجمند شهدای دهستانهای سبزدشت ، کوشک و مبارکه و مردم ولایی و شهید پرور روستای مبارکه که در فضایی معنوی و عطر آگین پذیرای مدعوین بوده اند تقدیر و تشکر کرد.

خاوری در ادامه از امام جمعه معزز شهرستان بافق به عنوان محوریت امور که همیشه همراه و یاور خاص بویژه در امور شهدا و خانواده های محترم ایشان بودند تقدیر و تشکر کرد .

وی همچنین از تلاشهای ارزنده بخشدار مرکزی بافق و جناب آقای محمدعلی ارشدی دبیر این یادمان و تمام پایگاههای مقاومت مناطق روستایی که با همت و جدیت والا در هرچه باشکوه تر برگزار شدن این یادمان قدمهای گسترده ای برداشته اند صمیمانه تشکر کرد.

فرماندار بافق در پایان این پیام ز خداوند منان خواست تا در سالی که توسط رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی) به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده است ، قدردان نعمت جمهوری اسلامی و رهرو راستین شهیدان والامقام گرداند و لیاقت خدمت صادقانه به خانواده معظم شهدا را بیش از پیش نصیب ما فرماید.