نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیام فرماندار بافق به مناسبت روز جهانی قدس

پیام فرماندار بافق به مناسبت روز جهانی قدسبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرماندار بافق در پیامی ضمن گرامیداشت این روز  بر حضور پرشور و باشکوه ملت غیور ایران بویژه مردم همیشه در صحنه بافق در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد. 

 

در این پیام آمده است: 

                                                          بسمه تعالی

در ماه مهمانی الهی، عبادت مردان و زنان مومن و شب‌زنده‌دار ایران اسلامی به آخرین جمعه رمضان رسید تا طعم شیرین روزه‌داری را به حلاوت ماندگار حمایت از مظلومان فلسطین و انزجار از مستکبران جهان پیوند دهد.

فرماندار بافق ادامه داد: روز قدس تنها مختص قدس نیست و تنها قدس را شامل نمی‌شود بلکه روز مبارزه، اعلام انزجار و عدالت‌خواهی تمامی مسلمانان و مظلومان جهان از استکبار و استبداد است.

مهدی خاوری یادآور شد :روز قدس امسال همچنین با بهم ريختن اوضاع اقتصادي در غرب و اعتصابات و تجمع هاي گسترده مردم و سرزمين هاي اشغالي و همسایه بيش از هر سال ديگري نويد نابودي رژيم صهيونيستی و استکبار را مي دهد.

وي همچنين روز قدس را نماد وحدت بخش ملت ايران و يادگار ارزشمند امام خميني (ره) دانست و گفت: نبايد روح مبارزه و ظلم‌ستيزي انقلاب اسلامي با اظهار نظرهاي بي‌جا مخدوش شود و همه ی جناح‌هاي سياسي و وفادار به انقلاب بايد پاسدار اين ميراث ارزشمند باشند.

خاوری بیان داشت: روز جهانی قدس به یکی از والاترین اهداف و آرمان مسلمانان دنیا تبدیل شده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

فرماندار بافق ادامه داد: مردم ولایتمدار ، شهید پرور و همیشه در صحنه ی شهرستان بافق بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرده و از مردم مظلوم فلسطین دفاع و حمایت می‌کنند و با مشت‌های گره کرده و شعارهای کوبنده خود خطاب به مستکبران عالم به ویژه آمریکا، اسرائیل و انگلیس نشان می‌دهند که خون غیرت حسینی و روح بیدار اسلامی در وجود آنها جاری است.

مهدی خاوری با بیان اینکه ان شاءا... راهپیمایی باشکوهی در این شهرستان به مناسبت روز جهانی قدس برگزار خواهد شد، اظهار داشت: این راهپیمایی از ساعت11:30 صبح از مقابل بسیج تا مسجد جامع بافق برگزار می‌شود.

 

مهدی خاوری – فرماندار شهرستان بافق