نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیام فرماندار بافق به مناسبت روز خبرنگار

پیام فرماندار بافق به مناسبت روز خبرنگار  17مردادماه به پاس گرامیداشت و تکریم از مقام شامخ خبرنگار شهید "محمود صارمی" فرزند برومند و راستین ایران اسلامی ، روز خبرنگار نام گرفت این روز ،  روز پاسداشت اندیشه های والایی است که متعهدانه در راه اعتلای فرهنگ ایران اسلامی کوشیدند و قلم را چون سلاحی در سنگ آگاه سازی جامعه در برابر شبیخون امواج پرحجم رسانه های دشمن به کار گرفتند و با پرتو افشانی شعور و دانایی تیرگی های ارزش های اعتقادی را زدودند.

 گرامی باد یاد و خاطره شهیدان شاهدی که در کسوت مقدس خبرنگاری خونشان را نثار راه روشن گری جامعه ساختند و بی تردید اسوه هایی برای مردان و زنانی هستند که امروز در این حرفه پرارج مشعل آگاهی را فرا راه حرکت به سوی اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی روشن نگه می دارند تا وسوسه دشمنان قسم خورده نتواند نظام پویای ایران اسلامی رابه بیراهی کشانده  و از ارزشهای ملی و اسلامی دور سازند.

 در موقیعت حساس كنونی رسالت خبرنگاران تنویر افكار عمومی جامعه برای ایجاد بینش و بصیرت بیشتر ،تامین نیازهای اطلاعاتی مردم ، انعكاس منصفانه عملكرد ها و خدمات مسئولین نظام اسلامی به آحاد جامعه می باشد.خبرنگاران همواره می بایست روح امید و شادابی را در جامعه ایجاد نمایند.

بی شک رشد و توسعه فرهنگي شهرستان بافق نیز مستلزم عزم جدي خبرنگاران در آگاهي رساني به مردم است .

 اینجانب با تبریک  17 مرداد روز خبرنگار وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه مطبوعات و رسانه از همه زحمات فعالان این عرصه به ویژه خبرنگاران پرتلاش شهرستان بافق تقدیر و تشکر می نمایم.

 از ايزدمنان براي همه مجاهدان و تلاشگران اين عرصه ، توفيق و تداوم هدايت و سعادت و سربلندي را مسئلت دارد و .امیدوارم در سالی كه از سوی مقام معظم رهبری سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی  نام گرفته است‘ تلاشگران این حوزه نیز در راستای آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

 حسین ندافیان

فرماندار شهرستان بافق