نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیام فرماندار بافق به مناسبت هفته بسیج

پیام فرماندار بافق به مناسبت هفته بسیج


پیام فرماندار بافق به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، "حسین ندافیان"  در این پیام آورده است: پنجم آذر ماه در تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی،  نقطه عطف بسیار مهم و آغاز حرکتی عظیم برای حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود.

بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با صدور فرمان تاریخی خود مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین، شجره طیبه ای را بنیان نهادند که تاکنون برکات فراوانی  برای انقلاب اسلامی و مردم شریف و مسلمان میهنمان به دنبال داشته است شجره طیبه ای که به تعبیر امام راحل عظیم الشان(ره)، درخت تناور و پر ثمري است كه شكوفه هاي آن بوي بهار وصل و طراوت يقين و حديث عشق مي دهد.

این هفته ،خاطره جوانمردان پاکدامن و غیوری که شیران روز و زاهدان شب بودند و صحنه نبرد با شیطان زر و زور را با عرصه جهاد با نفس اماره به هم آمیختند و جبهه جنگ را محراب عبادت ساختند،جوانانی که از لذات و هوس های جوانی برای خدا گذشتند و مردانی که محبت زن و فرزند و یار و دیار را در قربانگاه عشق الهی فدا کردند؛ خاطره انسان های بزرگ و کم ادعایی که کمر به دفاع از ارزشهای الهی بستند و از هیبت دروغین قدرتهایی که برای حفظ فرهنگ و ارزشهای جاهلی غرب به مصاف ارزشهای الهی آمده بودند، نهراسیدند.
نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود.» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد.
بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان رشادت و شهادت سرداده اند.

اينجانب ضمن گراميداشت هفته بسيج ، این مناسبت بزرگ را به همه بسيجيان سرافراز و دلاور تبریک گفته و موفقيت همگان را در راستاي آرمانهاي بلند حضرت امام خميني(ره) و منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت مي‌نمايم.