نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیام فرماندار بافق به مناسبت هفته بسیج

پیام فرماندار بافق به مناسبت هفته بسیجبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرماندار بافق در پیامی ضمن گرامیداشت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج به فرمان بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي حضرت امام خمینی (ره) هفته بسیج را به بسیجیان حسینی و عاشورائی ایران اسلامی و بسیجیان و مردم شهید پرور شهرستان بافق تبریک گفت و تشکیل بسیج را یک رویداد تاریخی و ماندگار یاد کرد و عنوان داشت : بسیج مدافع اسلام و نظام است .

"مهدی خاوری" با تاکید بر اینکه بسیج پشتوانه بزرگی برای دفاع از میهن اسلامی است خاطر نشان کرد : آرامش، آسايش و امنيت امروزه کشور، مرهون خون شهدا، جانبازان، بسيجيان و خانواده هاي معظم آنان است.

وی از بسیجی به عنوان سرباز گمنان امام زمان(عج) یاد کرد و گفت: بسیجی فردی است که که در مکتب عاشورا تربیت یافته و دانش آموخته دفاع مقدس است.

خاوری در پایان این پیام با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب در نشست باشکوه ۵۰ هزار نفری از فرماندهان بسیج گفت : ، اگر کسانی که هم الان عضو رسمی بسیج نیستند ولی دل و فرهنگ‌شان که عبارت از علاقه و اشتیاق به دفاع از اسلام و ایران و استقلال مملکت و دفاع از تمامیت اراضی کشور، آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است، بسیج در وجودشان تجلی می کند پس همه عضو بسیج هستند.