نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیام فرماندار شهرستان بافق به مناسبت فرارسیدن سال نو

پیام فرماندار شهرستان بافق به مناسبت فرارسیدن سال نو


پیام فرماندار شهرستان بافق به مناسبت فرارسیدن سال نو

آیند و گل ها لبخند می زند و پرنده های خسته بر می گردند و دراین رویش سبز دوباره...من...تو...ما...كجا ایستاده اییم.سهم ما چیست؟..نقش ما چیست؟...پیوند ما در دوباره شدن با كیست؟...زمین سلامت می كنیم و ابرها درودتان باد و ...سال نو مبارك ...چون همیشه امیدوار و  سال نومبارك...

بهار آغاز دوباره يك راه است ،شروع حركتهاي نو با محرك هاي بهاري و بهترين الگوي اين راه طبيعت پروردگار است همچنان كه گفته اند

برگ درختان سبز در نظر هوشيار     هر ورقش دفتر است معرفت كردگار

و نوروز فرصتي است مغتنم ،براي تلطيف جان وآرامش روان و در عين حال تغيير وتحولي كه دامنه اش را رد تمامي فصول زندگي شاهد باشيم . از اين رو بهار در چشم انسان تلاشگر زيباترين موسم است و نوروز عيدي مبارك و ميمون .

با تبريك عيد سعيد نوروز به همه همشهريان عزيز و خير مقدم وشادباش به مسافرين و ميهمانان نوروزي كه در رهگذر تفرج به بافق ،سرزمین فقه و ادب و شهر دارالشجاعه را مقصود نظر قرار داده اند ،اوقاتي خوش را براي همه مردم آرزو مي كنم .

سالي كه سپري شد در سراسر كشور عزيزمان هم از حيث عنوان كه از سوي مقام معظم رهبري سال اصلاح الگوی مصرف نامگذاري گرديد و هم از ديد تلاشهاي مفيد وموثري كه توسط دولت خدمتگزار به ظهور رسيد بسيار پر اهميت جلوه نمود و در راستاي اين اهميت شهرستان بافق نيز با تداوم حركت در مسير توسعه ،گامها وجهشهاي عظيمي را به جلو برداشته و در سايه تلاش ،تفكر وتعامل خوب مردمش به مدد ويژگيهاي ذاتي اهالي كوير كه همان قناعت ،مناعت طبع و سختكوشي است در بخشهاي مختلف در يكساله اخير در كارنامه خود ذخیره کرده است .

بنابر اين ضمن تبريك مجدد عيد نوروز خواسته اينجانب بعنوان يك خدمتگزار از مردم شريف بافق اين است كه در سال جديد نيز چون سالهاي گذشته با ارائه نظرات ،پيشنهادات و راهكارهاي مناسب براي تعالي مجموعه شهرستان ما را ياري نماييد تا در آغاز دهه هدايت و پيشرفت ،توسعه همه جانبه شهرستان بافق را روز به روز شاهد باشيم .