نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیشرفت 95درصدی خط انتقال گاز بافق/ آغاز فاز دوم و طراحی فاز سوم گاز شهری بافق

پیشرفت 95درصدی خط انتقال گاز بافق/ آغاز فاز دوم و طراحی فاز سوم گاز شهری بافق


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد خبر داد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛"علیرضا پیله ور" طی نامه ای خطاب به فرماندار بافق بافق اظهار داشت: پروژه احداث خط انتقال گاز یزد به بافق به طول 100 کیلومتر و به قطر 24 اینچ توسط شرکت مهندسی وتوسعه گاز ایران با بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

وی افزود: فاز اول شبکه داخلی بافق با اجرای 63 کیلومتر شبکه فلزی و پلی اتیلن و ساخت یک ایستگاه تقلیل فشار در شهریور ماه سال جاری به اتمام رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد تصریح کرد: عملیات اجرایی گاز رسانی به فاز دوم بافق نیز شامل اجرای 95 کیلومتر شبکه فلزی وپلی اتلین وساخت یک ایستگاه تقلیل فشار و دو ایستگاه تقلیل فشار و نصب 500 علمک از دی ماه سال جاری آغاز شده است.

پیله ور خاطر نشان کرد: حفاری کانالهای گاز براي لوله گذاری نیازمند اخذ مجوز از شهرداری است که شهرداری این موضوع را منوط به انتخاب و معرفی پیمانکار مرمت كرده که فرآیند انتخاب پیمانکار مرمت توسط این شرکت در حال اقدام است.

وی بیان داشت: طراحی پروژه گاز رسانی به فاز سوم شامل 95 کیلومتر شبکه ساخت ایستگاه تقلیل فشار و نصب 250 علمک به اتمام رسیده و عملیات اجرایی این پروژه پس از تامین اعتبارات لازم و به پایان رسیدن فاز دوم آغاز خواهد شد.