نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیشرفت 95 درصدی خط انتقال گاز بافق

پیشرفت 95 درصدی خط انتقال گاز بافق


نماینده مردم بافق در مجلس مطرح کرد

 

حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده در حاشیه سفر به شهرستان بافق اظهار داشت: خط انتقال گاز شهرستان با پیشرفت 95 درصدی در شرف تکمیل است.

 

 

وی عنوان کرد: با پیگیری‌های لازم و خرید لوله‌های انتقال گاز، این خط انتقال به شهر ورود پیدا کرده است.

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی به برگزاری جلسات گاز شهرستان بافق با وزیر نیرو خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های لازم امیدواریم زمان انتقال گاز به این شهرستان کوتاه‌تر شود.

وی از خرید و انتقالات شیرآلات گاز خبر داد و افزود: بحث اصلی انتقال گاز با خرید شیرآلات حل شده است و بعد از نصب آن، خط انتقال کامل می‌شود.

زارع‌زاده مناطق صنعتی را اولویت اول برای انتقال گاز به شهرستان بافق دانست و گفت: فضای شغلی شهرستان صنعتی بوده و نیاز مبرم به گاز دارد و تامین گاز مناطق صنعتی به دلیل اهمیت آن برای توسعه و آبادانی بافق در دستور اولیه کار است.

وی عنوان کرد: بخش داخل شهرستان به فرماندار و مسئولان داخل شهر ارتباط دارد که امیدوارم با پیگیری‌های لازم مسئولان، گازکشی به منازل خانگی نیز به‌زودی صورت گیرد.

نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس همچنین در سفر خود به این شهرستان به کارخانه کاشی رفت و از یکی از خط‌های راه‌اندازی شده در این کارخانه بازدید کرد.

وی در این بازدید اظهار داشت: سرمایه و هستی مردم در این کارخانه نهفته است که با راه‌اندازی مجدد آن امیدواریم توانسته باشیم خدمتی به این مردم کرده باشیم.

زارع‌زاده کمبود سرمایه در گردش و نقدینگی را از مشکلات اولیه این کارخانه عنوان کرد و گفت: با دریافت وام برای حل این مشکل تلاش خواهیم کرد.

وی از تامین سوخت این کارخانه با گاز خبر داد و اظهار داشت: با ورود گاز به مناطق صنعتی، سوخت این کارخانه نیز تامین شده و تا یک ماه آینده راه‌اندازی می‌شود.

نماینده مردم شهرستان بافق در مجلس شورای اسلامی همچنین در ادامه سفر خود به بافق از آموزشگاه قرآنی شهید اکرمی، مرکز فنی و حرفه‌ای امام علی (ع)، بیمارستان حضرت ولی عصر (عج)، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق بازدید کرد و پس از بررسی مشکلات آنان، قول پیگیری داد.