نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیگیری اجرای طرح فاضلاب شهری در ديدار با وزير نيرو

پیگیری اجرای طرح فاضلاب شهری در ديدار با وزير نيروبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در سلسله پیگیری های مصوبات هیات دولت به استان یزد در خصوص شهرستان بافق ، سرپرست فرمانداری ، رئیس شورای شهرستان و نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با وزیر نیرو در تهران دیدار کردند.

سرپرست فرمانداری بافق درباره دیدار با وزیر نیرو اظهار داشت : طی دیداری که با وزیر نیرو (مهندس نامجو) انجام شد مسائل مربوط به اجرای طرح جمع آوری فاضلاب شهر بافق مطرح شد .

"علیرضا صمدی" خطاب به وزیر نیرو افزود : شهرستان بافق به دلیل بالا بودن سطح منابع آب زیر زمینی حفر چاههای جذبی برای دفع فاضلاب موثر نبوده و مشکلات زیادی ویژه در بخش بهداشت و سلامت برای مردم بافق در پی خواهد داشت .

وی با تاکید بر تائید طرح فاضلاب شهری بافق گفت: با وجود اینکه طرح مذکور مطالعه و طرح آن تهیه شده و توسط استان تائید اولویت گرفته تا کنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است .

در پایان این دیدار که با صحبتهای نماینده مجلس و رئیس شورای شهرستان صورت گرفت تاکید شد تا برای اجرای طرح فاضلاب شهربافق اعتبار لازم تامین و تخصیص داده شود که وزیر نیرو در پاراف نامه به معاونت آب و آبفای وزارت نیرو و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور خواستار جذب سرمایه گذار جهت اجرا و تخصیص پساب جمع آوری شده به صنعت و همچنین تامین اعتبار لازم جهت اجرای طرح فاضلاب شهری بافق شد .