نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیگیری احداث و بهسازی محورهای مواصلاتی شهرستان با حضور نماینده و فرماندار بافق در تهران

پیگیری احداث و بهسازی محورهای مواصلاتی شهرستان با حضور نماینده و فرماندار بافق در تهرانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ با پیگیری و رایزنی صباغیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جلسه با حضور فرمانداران بافق و بهاباد در دفتر خیرالله خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور برگزار شد.
در این جلسه، ابتدا صباغیان به پراکندگی حوزه انتخابیه و نامناسب بودن راه های مواصلاتی آن اشاره و عدم تخصیص بودجه کافی به محورهای مواصلاتی را علت زمانبر شدن این پروژه ها و عدم تحرک پروژه مهم و اساسی مانند بهاباد به نایبندان پرداخت.
در ادامه زاده رحمانی فرماندار بافق با تشریح وضعیت راه های مواصلاتی شهرستان دو پروژه اساسی و اولویت دار آن را احداث کنارگذر جنوبی که بزرگراه یزد-بافق را به محور بافق-زرند متصل می کند و همچنین تعریض و بهسازی جاده بافق-زرند و اجرای باند دوم بافق-بهاباد عنوان کرد.
در پایان خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور ضمن تشریع وضعیت بودجه سال 97 و 98 کل کشور در خصوص حمایت از این پروژه ها قول مساعد داد و اظهار امیدواری کرد که در آینده نزدیک از این حوزه بازدید نماید.