نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

پیگیری مصوبه گاز رسانی به بافق

پیگیری مصوبه گاز رسانی به بافق


در ديدار با وزير نفت صورت گرفت:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در سلسله پیگیری های مصوبات هیات دولت به استان یزد در خصوص شهرستان بافق ، سرپرست فرمانداری ، رئیس شورای شهرستان و نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با وزیر نفت در تهران دیدار کردند.

"علیرضا صمدی" در خصوص این دیدار گفت: به منزله پیگری مصوبه گاز رسانی به شهرستان بافق نماينده مردم در مجلس با وزیر نفت (رستم قاسمی) چهره به چهره دیدار كرد.

حجت الاسلام دخيل عباس زارع زاده خطاب به وزیر نفت در خصوص مصوبه گاز رسانی به بافق گفت: مصوبه گاز رسانی به بافق یکی از مصوبات سفر اول ریاست جمهور به شهرستان بافق (سال 85) می باشد که با وجود پیگیری های مکرر مسئولین شهرستان 6 سال است که اقدام جدی در این خصوص نشده است .

نماينده مردم بافق در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به وجود ذخایر معدنی بی نظیر در این شهرستان خطاب به وزیر نفت گفت: این شهرستان با وجود ذخایر معدنی و عدم توجه و ایجاد زیر ساختهای مورد نیاز بویژه گاز متاسفانه هیچ گونه کارخانه جوار معدنی و صنعتی دربافق فعال نشده و از نظر توسعه و صنعت در ردیف شهرهای آخر استان قرار داریم .

زارع زاده همچنین ایجاد اشتغال جوانان بافقی را مورد تاکید قرار داد و افزود : ایجاد اشتغال برای جوانان بیکار و به ثمر نشستن کارخانه های فولاد و گندله سازی که سال پیش کلنگ آن به زمین زده شده از جمله دغدغه های مسئولین است شهرستان می باشد که در صورت به ثمر نشستن این امر رفاه مردم شهید پرور و ولایی این دیار به دنبال خواهد داشت .

در پایان این دیدار پس از سخنان نماینده مجلس و رئیس شورای شهرستان در خصوص اقدامات گاز رسانی به بافق،  وزیر نیرو  طی پاراف نامه خطاب به رئیس شرکت ملی گاز ایران (مهندس اوجی ) از وی خواست تا در اسرع وقت دستور تسریع عملیاتی بدهد و با اختصای مبلغی از اعتبار فروش اشتراک معادن و صنایع این مشکل را حل کند.