نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

چند طرح عمراني شهرستان بافق با حضور استاندار آغاز شد

چند طرح عمراني شهرستان بافق با حضور استاندار آغاز شد


چند طرح عمراني شهرستان بافق با حضور استاندار آغاز شد

طرح برق رساني به روستاي ده تک از جمله طرحهايي بود که امروز در بافق افتتاح شد.
اين طرح شامل احداث 1100 متر شبکه فشار متوسط و 2400 متر شبکه ضعيف ، نصب دو دستگاه ترانسفورماتور 200 کيلوولت و نصب 20 پايه چراغ برق مي باشد که بالغ بر 124 ميليون تومان از محل اعتبارات دولتي و خود ياري اهالي هزينه و پرداخت شده است.
با افتتاح اين طرح بيش از 70 خانوار روستايي از نعمت برق بهره مند شدند.
اورژانس بيمارستان حضرت ولي عصر (عج ) بافق هم با زيربناي 300 متر مربع و هزينه اي افزون بر 70 ميليون تومان از محل اعتبارات سفر دوم رياست جمهوري به استان يزد ، از ديگر طرحهايي بود که امروز با حضور استاندار يزد به بهره برداري رسيد.
کلنگ احداث سالن ورزشي 1200 نفره بافق نيز در بلوار ورودي شهر به زمين زده شد.
اين پروژه ورزشي در زميني به مساحت هفت هزار متر مربع و با زير بناي دو هزار متر مربع ساخته مي شود.
براي احداث اين سالن ورزشي بالغ بر يک ميليارد و 117 ميليون تومان از محل اعتبارات دور دوم سفر رياست جمهوري به استان يزد هزينه خواهد شد.
همچنين کلنگ احداث دبيرستان علوم و معارف اسلامي در شهرک مناجات بافق به زمين زده شد.
استاندار يزد به اتفاق هيات همراه از طرح احداث کارخانه فولاد 800 هزار تني بافق وتنها واحد توليد کاشي اين شهرستان بازديد کرد و از نزديک با روند پيشرفت فيزيکي پروژه فولاد بافق و مشکلات پيش روي اين واحد توليد کاشي آشنا شد و قول مساعدت و پيگيري داد.
"
محمد رضا فلاح زاده" همچنين امروز به روستاي تاريخي باقرآباد واقع در 7 کيلومتري بافق رفت و ضمن بازديد از آثار تاريخي اين منطقه ، مسايل و مشکلات اهالي اين روستا را بررسي کرد.
تعريض جاده اصلي بافق به باقر آباد ، تامين آب کشاورزي ، اجراي طرح هادي روستايي و توجه بيشتر به مرمت وبهسازي آثار تاريخي اين منطقه از جمله مسايل مطرح شده بود که استاندار يزد براي پيگيري آنها قول مساعد داد.
استادار يزد در جمع صميمي مردم روستاي باقر آباد بافق با اشاره به اخلاص و بي آلايشي روستا نشينان گفت: خلوص و صداقت از ويژگيهاي بارز روستائيان است که بايد اين ويژگيها در ابعاد مختلف در جامعه نهادينه شود و الگو قرار گيرد.
فلاح زاده اضافه کرد: کشاورزان و کار کشاورزي همواره در طول تاريخ مورد توجه مکتب متعالي اسلام قرار داشته و توسعه در بخش کشاورزي را مي توان محور توسعه پايدار دانست