نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

چهارمين يادواره شهداي گمنام دولت آباد بافق برگزار شد

چهارمين يادواره شهداي گمنام دولت آباد بافق برگزار شد


چهارمين يادواره شهداي گمنام دولت آباد بافق برگزار شد
چهارمين يادواره شهداي گمنام دولت آباد بافق شب گذشته در برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری در اين مراسم امام جمعه و فرماندار بافق ، جمعي از مسوولان دستگاههاي اجرايي ، خانواده هاي شاهد و ايثارگر و قشر هاي مختلف مردم دهستان سبز دشت و شهرستان بافق حضور داشتند.
مدير گروه تفحص و روايت سيره شهداي کشور در اين آيين با اشاره به جايگاه و مقام شهيد و شهادت در اسلام گفت: شهدا افرادي بودند که در راه حفظ نظام و ارزشهاي اسلامي با اقتدا به شهداي کربلا و لبيک به مقام ولايت جان خود را فدا کردند.
حجت الاسلام " قرائي " ، شبيخون فرهنگي دشمنان را در هدف قرار دادن اعتقادات و ارزشهاي ديني يادآور شد و گفت: شهدا به وظيفه خود عمل کردند و امروز ما وظيفه داريم در سنگر دفاع از ارزشها، با تهاجم فرهنگي دشمن که اعتقادات ديني جوانان و نوجوانان را هدف قرار داده است مقابله کنيم.
يکي از همرزمان شهيد صياد شيرازي هم در اين آئين با بيان خاطراتي از آن شهيد بزرگوار اظهار داشت: عزت و افتخار امروز ايران اسلامي مرهون ايثار و فداکاري شهدا است.
سرتيپ " دربندي " با اشاره به دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در 22خرداد گفت: مردم ايران اسلامي همچون گذشته به وظيفه خود به خوبي مي کنند و با حضور حد اکثري در اين انتخابات دشمنان را مايوس خواهند کرد.
در حاشيه برگزاري اين مراسم نمايشگاهي باعنوان " آن روزهاي مدينه " و با تصاويري از شهداي شهرستان بافق و ايثار و فداکاري مردم اين خطه در دوران دفاع مقدس برپا شد.
روستاي دولت آباد از توابع دهستان سبز دشت در فاصله 85 کيلو متري جنوبشرقي بافق قرار دارد و پيکر دو شهيد گمنام چهار سال پيش در تپه نورالشهداي اين روستا به خاک سپرده شده است