نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

کارگاههای آموزشی و تخصصی درسطح شهرستان برگزار مي شود

کارگاههای آموزشی و تخصصی درسطح شهرستان برگزار مي شود


مدیر مرکز مطالعات و آموزش نیروی انسانی دانشگاه آزاد واحد بافق

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بافق ، در راستای ارتقاء سطح علمی شهرستان بافق و استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات، مرکز مطالعات و آموزش نیروی انسانی دانشگاه آزاد اسلامی بافق اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نمود.

احمد عباسی _ مدیر مرکز مطالعات و آموزش نیروی انسانی واحد بافق _ با اعلام این مطلب گفت: با توجه به امکانات بسیار خوب دانشگاه و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی واحد، تصمیم گرفته شد تا با اطلاع رسانی در سطح شهرستان بافق، نسبت به برگزاری کلاس های آموزشی اقدام نمائیم.

وی افزود: خوشبختانه استقبال از دوره های آموزشی بسیار عالی بود و بر همین اساس پیگیرهای بعدی به عمل آمد و هم اکنون کارگاههای آموزشی نرم افزار ETABS، MATLAB، AOUTOCAD ، UDEC و بازرسی جوش و مبانی کامپیوتر در دانشگاه درحال برگزاری می باشد که اکثر شرکت کنندکان نیز دانشجویان  و افراد علاقمند از سطح شهرستان بافق هستند.

عباسی اضافه کرد: یک دوره کلاس کنکور کارشناسی ارشد مدیریت نیز در حال برگزاری است و با برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی به عمل آمده با فرمانداری بافق، اولین دوره آموزش خبرنگاری و خبرنویسی برای روابط عمومی های شهرستان و استان را نیز در دست بررسی و اقدام داریم که در آینده نزدیک این دوره را  برگزار خواهیم کرد.