نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

کد بانک کاسپین بافق از سوی بانک مرکزی صادر شد / بازگشایی شعبه بانک کاسپین بافق به زودی

کد بانک کاسپین بافق از سوی بانک مرکزی صادر شد / بازگشایی شعبه بانک کاسپین بافق به زودیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ در پی مشکلات پیش آمده برای بانک کاسپین و لغو کد مربوط به شعبه بافق و بروز مشکلات جهت انجام نقل و انتقلات مالی سپرده گذاران بافقی، با پیگیری های صورت گرفته، مشکل صدور کد وبازگشایی مجدد این شعبه حل شد.

فرماندار بافق در این باره گفت: با پیگیری های صورت گرفته و بخصوص پيگيري مدير منطقه ٦ اين بانك، کد شعبه بانک کاسپین بافق از سوی بانک مرکزی صادر شده است.

محمد زاده رحمانی افزود: با مذاكراتي كه پايان هفته گذشته با مديران استاني و كشوري اين بانك داشته، آنها اطمينان دادند كه مجوز صادره از بانك مركزي به آنها ابلاغ شده و این شعبه در آینده نزدیک بازگشایی خواهد شد و مشتریان این بانک می توانند عملیات بانکی خود را داخل شهرستان انجام دهند.

زاده رحماني در پايان از وقار و متانت سپرده گذاران بافقي كه عليرغم گرفتاري هاي مالي و شنيدن اخبار مايوس كننده، شعور اجتماعي خود را به نمايش گذاشته و مراتب را صرفا از طريق مراجع قانوني پيگيري نمودند و همچنين از كارمندان اين شعبه كه با سعه صدر پاسخگوي مردم و پيگير احياي مجدد آن بودند، سپاسگزاري نمود.