نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

کلنگ زنی پروژه گاز رسانی به دهستان کوشک در دهه مبارک فجر امسال

کلنگ زنی پروژه گاز رسانی به دهستان کوشک در دهه مبارک فجر امسالبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ در نشست فرماندار بافق با مدیرعامل شرکت گاز استان، که در یزد برگزار شد پیرامون تسریع در گازرسانی به دهستان کوشک و صنایع مستقر در آن بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.
در این دیدار که بخشدار مرکزی بافق، رئیس اداره گاز شهرستان و روسای ادارات ستادی استان نیز حضور داشتند زاده رحمانی فرماندار بافق به اهمیت دهستان کوشک و صنایع و معادن مستقر در آن اشاره و خواستار تسریع در گاز رسانی به آن شد.
وی همچنین به محروم بودن تعدادی از ساکنین محلات بافق به خصوص تعدادی کوچه های پیرامون شهرداری، بلوار شهدا و بلوار کشاورز اشاره نمود که مقرر شد به منظور گاز رسانی به این مناطق و صدور مجوزهای مربوطه از سوی شهرداری جلسه ای با حضور شهردار، رئیس شورای شهر و مدیرعامل شرکت گاز استان برگزار و در خصوص برآورد خسارت آسفالت شکافی و مرمت این معابر تصمیم گیری لازم به عمل آید.
زاده رحمانی همچنین به لزوم گاز رسانی به چاه های کشاورزی اطراف میدان غدیر، گودگوار و به خصوص مجتمع های پرورش تیلاپیا اشاره که مقرر شد اداره مهندسی شرکت گاز استان طرح و برآورد گازرسانی به این مناطق را تهیه و ارائه دهد.
میدان شاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان نیز ضمن تشکر از تعامل و پیگیری های موثر فرمانداری بافق یادآور شد که حداکثر ظرف مدت 7 الی 10 روز آینده تفاهم نامه ای با دهیاران و اعضای شورای اسلامی دهستان کوشک امضا و زمین مورد نیاز ایستگاه تقلیل فشار نیز از طریق بخشداری و منابع طبیعی شهرستان پیگیری و مجوزات لازم اخذ شود.