نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

گردهمايي مسوولان طرح صالحين سپاه ناحيه بافق برگزار شد

گردهمايي مسوولان طرح صالحين سپاه ناحيه بافق برگزار شد


گردهمايي مسوولان طرح صالحين سپاه ناحيه بافق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، امام جمعه بافق در اين گردهمايي بر ضرورت افزايش معرفت ديني بسيجيان تاکيد کرد و گفت: پيروزي انقلاب اسلامي ايران به خاطر معنويتي بود که در امام و يارانش وجود داشت.
حجت الاسلام " سليماني " افزود: تداوم انقلاب به افزايش معرفت ديني و اسلامي نياز دارد
و به همين سبب امروز جمهوري اسلامي با شتاب حرکت و پيشرفت خود را ادامه مي دهد.
امام جمعه بافق ، اجراي برنامه هايي همچون طرح صالحين و اردوهاي راهيان نور را از جمله فعاليتهاي فرهنگي موثر بسيج عنوان کرد و اظهار داشت: اجراي چنين برنامه هايي از سوي بسيج ، اصول اسلامي و ارزشهاي ديني را در بين جوانان تقويت مي کند و باعث مي شود تا جوانان از انحرافات اخلاقي مصون باشند.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه بافق هم در اين نشست از اجراي طرح صالحين از تير ماه امسال در رده هاي مقاومت بسيج اين شهرستان خبر داد و گفت: اين طرح از برنامه هاي الزامي در رده هاي مقاومت بسيج است که تشکيل 35 گروه صالحين در اين راستا در سطح رده هاي مقاومت بسيج شهرستان بافق پيش بيني شده است.
سرهنگ" بمانعلي باقيان " اضافه کرد: بسيجيان شرکت کننده در اين طرح طي دو روز در هفته و به ميزان دو ساعت تا پايان سال در برنامه هاي آموزشي مشارکت مي کنند و در زمينه هاي عقيدتي ، فرهنگي ، سياسي و علمي آموزش داده مي شوند.
وي برگزاري اردوهاي درون و برون استاني و ديدار با علما و روحانيون را از برنامه هاي جانبي اين طرح عنوان کرد وگفت: حدود يکهزار نفر از بسيجيان بافقي در اين طرح شرکت خواهند کرد.
باقيان ، پرورش استعدادها و تعميق معنويت و بصيرت بسيجيان و استعداد يابي براي پرورش مديران آينده کشور را از مهمترين اهداف اين طرح بيان کرد.