گمنامی، صداقت، امانتداری، ولایتمداری و تواضع از ویژگی‌های بارز شهدای تدارکات است.

شناسه : 2914604

گمنامی، صداقت، امانتداری، ولایتمداری و تواضع از ویژگی‌های بارز شهدای تدارکات است.


دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدای تدارکات استان و 226 شهید شهرستان بافق:


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ سرهنگ پاسدار حسن بلندیان، در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات بافق در محل ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان اظهار داشت: بیش از 200 هزار سند در استان یزد استخراج شده که نخستین و بیشترین فراوانی آنها مربوط به شهرستان بافق است.

وی با بیان اینکه کتاب "اولین پشتیبان" در حال چاپ است، بیان کرد: در مراسم یادواره شهدای تدارکات استان یزد و 266 شهید شهرستان بافق، از طرح جلد این کتاب رونمایی می‌شود.

بلندیان همچنین با اشاره به رویکرد جدید برگزاری یادواره شهدای شهرستان بافق و شهیدان تدارکات و پشتیبانی سپاه الغدیر استان یزد بیان کرد: این یادواره برای نخستین بار برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس، با رمز یا ابوالفضل (ع) برگزار خواهد شد.

وی، وظایف تدارکاتی حضرت عباس (ع) را در جنگ کربلا یادآور شد و تصریح کرد: یکی از وظایف مهم سقای کربلا، آبرسانی به خیمه‌های ابا عبدالله الحسین (ع) بود.

دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان بافق اضافه کرد: پرچم سرخ حضرت ابوالفضل العباس که برای نخستین بار بر بلندای گنبد امامزاده عبدالله بافق به اهتزاز درآمد، به خاطر رمز برگزاری این یادواره است.

وی همچنین به ویژگی‌های شهدای تدارکات اشاره و عنوان کرد: گمنامی، صداقت، امانتداری، ولایتمداری و تواضع از ویژگی‌های بارز شهدای تدارکات است.

بلندیان از تشکیل کمیته‌های یازدگانه برگزاری یادواره شهدا خبر داد و افزود: همانگونه که جبهه و جنگ حول محور امام و روحانیت اداره می‌شد، این کمیته‌ها نیز با محوریت امام جمعه فعالیت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه یادواره شهدای شهرستان بافق را لایه‌های اجتماعی و اقشار مختلف مردم برگزار می‌کنند، خاطرنشان کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، تجلیل از 30 نماینده پیشکسوتان دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه، دعوت از هیئت‌های مذهبی و ورود هیئت عزاداری حضرت ابوالفضل (ع) در محل برگزاری یادواره از برنامه‌های جنبی برگزاری یادواره شهدای شهرستان بافق و یکصد شهید پشتیبانی و تدارکات سپاه الغدیر استان یزد است.

این یادواره عصر پنجشنبه، 25 اردیبهشت ماه جاری در صحن امامزاده عبدالله بافق برگزار می‌شودرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.