نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

یادمان شهدای گمنام شهرستان بافق برگزار می شود

یادمان شهدای گمنام شهرستان بافق برگزار می شودبه گزارش رواابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ در نشستی پیرامون برنامه ریزی برگزاری یادمان شهدای گمنام با حضور امام جمعه و فرماندار بافق و جمعی از مدیران و مسئولان در محل دفتر امام جمعه بحث و برنامه ریزی شد.

فرماندار بافق در این نشست با اشاره به دفن دو شهید گمنام در روستای مبارکه از مسئولان برگزاری و اهالی روستای مبارکه که در مراسم تشییع و تدفین این دو شهید والامقام همکاری داشته و مراسمی در خور شأن این شهدا برگزار نمودند تشکر و قدردانی کرد.

محمد زاده رحمانی افزود: پس از تدفین شهدا روستای مبارکه مقرر شد مراسمی همگانی در سطح شهرستان برای یادبود این دو شهید و دیگر شهدای والامقام گمنام در بافق برگزار شود.

وی ضمن دعوت از کلیه آحاد مردم و مسئولان جهت حضور باشکوه در این مراسم، تصریح کرد: تلاش داریم که این مراسم نیز همانند سایر برنامه ها در خور شأن و جایگاه شهدای گمنام شهرستان و با حضور پرشور آحاد مردم برگزار شود.

گفتنی است این مراسم در محل مسجد امام رضا (ع) و با سخنرانی "حجت الاسلام محمد حسین شمس" در روز دوشنبه چهاردهم اسفندماه بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می شود.