نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

یادمان شهدای گمنام و شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار می شود

یادمان شهدای گمنام و شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار می شود
 

 

 

 مسئول برگزاری یادمان شهدای گمنام و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بافق در جلسه هماهنگی این یادمان با ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته برای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم گفت : شهدا در همه زمانها شاهد و ناظرند و برنامه هایی  که تا به حال برای یادمان شهدا در نظر گرفته شده ، با همکاری و مساعدت مسئولین و اعضای کمیته این یادمان  به نحوی شایسته انجام شده است.

 

 

حجت الاسلام احمد علیزاده فلاح با تاکید بر ضرورت توجه به فرهنگ ایثار و شهادت افزود: تفاوت یادمان امسال را در  توجه به فعالیت در فضای مجازی و سایبری به عنوان کار جنبی و نمایشگاهی  برای این یادمان دانست و از همه حاضران خواست تا در برگزاری یادمان امسال نیز همکاری نمایند.
 امام جمعه بافق نیز  در اين جلسه  ضمن اشاره به راه و مكتب شهدا افزود: در این یادواره ها و در این محافل معنوی حضور جوانان باید محسوس باشد و ضرورت دارد بیشتر کارها ومسئولیت ها را را در این محافل به جوانها بسپارید تا راه آن عزیزان را با قدرت و قوت ادامه دهند زیرا دشمنان اسلام از جوانان مومن و ولائی بیشتر احساس خطر می کنند.
حجت الاسلام سید جواد سلیمانی بیان داشت :برای انتقال فرهنگ، اندیشه و آرمان های انقلاب، امام و شهدا باید برگزاری یادواره ها و کنگره های شهدا به شکل مطلوبی استمرار یابد و این امر رسالت بسیار سنگینی است.
وی   خاطر نشان کرد : با توجه به گمنامی این شهدا توجه بیشتر و جدی تر مسئولان به این یادمان ضروری است .
 

 

 

 

سلیمانی یاد و خاطره شهدا را موجب بیمه شدن جامعه و انقلاب از انحراف دانست و افزود :باید تلاش کنیم تا راه شهدا و یاد آن بزرگواران در جامعه زنده نگه داشته شود.

 

 

امام جمعه بافق خاطر نشان کرد: برگزاري يادواره شهدا در حقیقت بهترین موقعیت و فرصت برای مبارزه با جنگ نرم دشمن است  و جوانان ماکه پیرو راه پر افتخار شهدا هستند در خط مقدم مبارزه با دشمنان این نظام الهی قرار دارند و با ایمان خویش و با ولایتمداری محض، توطئه های دشمنان را با شکست مواجه خواهند کرد و آنان را مایوس می کنند.

در ادامه این جلسه هماهنگی های لازم برای هر چه باشکوهتر برگزار شدن  یادمان شهدا گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق و شهرستان بافق و هشت شهید دانشجوی این شهر _ که در تاریخ سی و یکم فروردین امسال در محل گلزار شهدای گمنام دانشگاه برگزار می شود_ بعمل آمد.

گروه خبری : عبداللهی / عسکری