نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

۵۰ آرزوی فرزندان زیرپوشش کمیته امداد بافق برآورده شد

۵۰ آرزوی فرزندان زیرپوشش کمیته امداد بافق برآورده شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ جشن ترنم شادی با حضور امام جمعه و فرماندار بافق، بخشدار مرکزی، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار و جمعی از مسئولان شهرستان در محل بوم گردی حیدربابا روستای فاضلیه برگزار شد.

سید رضا هاشمی پور در حاشیه این جشن و دیدار با جمعی از حامیان ایتام افزود: این برنامه به همت خیران و با هدف کمک به کودکان یتیم و نیازمند بافقی برگزار شد.

وی، تعداد فرزندان تحت پوشش این کمیته را ۲۱۶ نفر اعلام کرد و  افزود: بیش از ۲۵۰میلیون ریال توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) و جمعی از خیران بافقی در این راستا جمع آوری و برای برآورده کردن آرزوی این فرزندان هزینه شد.

این مسئولخاطر نشان کرد: آرزوهای این تعداد کودک یتیم و نیازمند در قالب نامه‌هایی  توسط خود آنان نوشته و جمع آوری شده و خیران با انتخاب هر یک از این دست نوشته‌ها، آرزوی آن‌ها را برآورده می‌کنند.

وی  تصریح کرد: بعد از مشخص شدن آرزو و نیاز این کودکان، خیران می توانند نسبت به برآورده کردن و تهیه اقلام، اقدام و خودشان آن را به کودکان نیازمند تحویل دهند.

هاشمی پور اظهار داشت: در راستای برآورده کردن آرزوی این کودکان هم اینک تعداد ۱۱  دستگاه دوچرخه تهیه و به همراه  اسباب بازی، توپ فوتبال، اسکوتر و کفش فوتبال  به این عزیزان تحویل شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی بافق خاطر نشان کرد:  ۱۰ آرزوی دیگر که به بالن آرزوها معروف است شامل کفش اسکیت، دوچرخه، سفر مشهد، کفش ورزشی و ... توسط حامیان و خیران فهرست برداری و قرار شد در اسرع وقت تهیه و در اختیار کودکان قرار گیرد.

یک هزار و ۳۳۶ نفر در قالب ۵۹۰ خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق قرار دارند که ۲۱۶ نفر آن‌ها کودکان هستند.