نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

12طرح عمراني و ورزشي در بافق به بهره برداري رسيد

12طرح عمراني و ورزشي در بافق به بهره برداري رسيد


12طرح عمراني و ورزشي در بافق به بهره برداري رسيد

12 طرح مخابراتي، عمراني ، خدماتي و ورزشي طي آييني با حضور معاون عمراني استاندار يزد و جمعي از مسوولان در شهرستان بافق به بهره برداري رسيد.

ترمينال مسافر بري عامري از جمله اين طرحها است که در زميني به وسعت 1500 متر مربع با زيربناي 500 متر مربع در دو بخش شامل سالن مسافر ، نماز خانه ، انبار و بوفه ، محل استراحت رانندگان و بخش تجاري با هزينه يک ميليارد و 500 ميليون ريال از محل تسهيلات بنگاههاي زود بازده تامين شد.
زمين چمن مصنوعي هلال احمر بافق هم در فضايي به مساحت 600 متر مربع در سايت مرکز امور جوانان هلال احمر بافق با سرمايه گذاري 300 ميليون ريال از محل اعتبارات جمعيت هلال احمر استان در حد استاندارد درجه دو احداث شد.
همچنين سالن ورزشي چند منظوره شهداي گمنام هم در زميني به مساحت چهار هزار متر مربع با زير بناي يکهزارو 150 متر مربع شامل رختکن ، بخش اداري ، سرويس بهداشتي و
سيستم گرمايشي وسرمايشي با اعتباري بالغ بر سه ميليارد ريال از محل اعتبارات مصوب دور اول سفر رياست جمهوري به استان يزد ساخته شد.
9
پروژه مخابراتي نيز مجموعا با اعتبار پنج ميليارد و 200 ميليون ريال به بهره برداري رسيد.
معاون امور عمراني استاندار يزد همچنين از طرح فولاد شرکت سنگ آهن مرکزي بافق بازديد کرد و از نزديک با روند پيشرفت اجراي اين طرح آشنا شد .
طرح فولاد بافق در دو بخش فولاد سازي و احيا ء مستقيم در دست اجراست که 30 درصد پيشرفت فيزيکي دارد و تاکنون 500 ميليارد ريال براي احداث آن هزينه شده و براي تکميل آن سه هزار ميليارد ريال ديگر نياز است