نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

197 مصوبه دستاورد سفرهای استانی هیات دولت در ارتباط با بافق است

197 مصوبه دستاورد سفرهای استانی هیات دولت در ارتباط با بافق است


فرماندار بافق:

" حسین ندافیان" روزسه شنبه در گفت وگو با خبر نگار ما، افزود: در دوراول سفر ریاست جمهوری به استان یزد 69 مصوبه با اعتباری افزون بر 464   میلیارد و 852 میلیون ریال تصویب شد که تاکنون 92 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

فرماندار بافق تصریح کرد: این مصوبات عمدتا در ارتباط با توسعه بخش کشاورزی ، منابع طبیعی ، تسریع در راه اندازی فولاد بافق ،برق، آبرسانی  راه ، گاز رسانی ، راه آهن ، مخابرات ، گمرک ، محیط زیست ، فضاهای فرهنگی و ورزشی، ساخت واحدهای مسکونی معلولین، بیمه روستایی و ... بوده است.

وی از تصویب 54 طرح وپروژه در دور دوم سفر استانی هیات دولت در ارتباط با شهرستان بافق خبر داد و گفت: نصب سیستمهای ICT  روستایی ،تجهیز اورژانس بین راهی ، راه اندازی بخش CCU  و  ICU بیمارستان ولی عصر)عج) ، احداث چهار واحد مسکونی پزشکان، اختصاص اعتبار برای افزایش سرمایه در گردش تعاونی ها، ساماندهی گلزارشهداء ، علوم وتحقیقات ، آبخیز داری و دهها طرح و پروژه دیگر ارمغان این دوره از سفر استانی دولت برای شهرستان بافق بود.

فرماندار بافق خاطر نشان کرد:  مصوبات دور دوم  با اعتباری بالغ بر 284  میلیارد و 549 میلیون ریال و 54 درصد پیشرفت فیزیکی در این شهرستان در حال اجرا و پیگیری است.

ندافیان، دستاورد سفر سوم را نیز 73 مصوبه عنوان کرد و افزود: تا کنون 35 درصد از مصوبات این دوره که عمدتا در حوزه دین و فرهنگ ، فضای تفریحی و تجهیزات بیمارستانی  و غیره بود در بافق اجرایی شده است.

وی اعتبار طرحها وپروژه های مصوب در دور سوم سفر هیات دولت را بالغ بر 490 میلیارد و 759 میلیون ریال عنوان کرد.

فرماندار بافق شروع عملیات طرح گاز رسانی ، دو بانده شدن جاده یزد – بافق با پیشرفت فیزیکی 60 درصد ، ساخت ایستگاه راه آهن مبارکه ، و تاسیس گمرک  بافق را از مهمترین دستاورد سفرهای استانی هیات دولت برای این شهرستان برشمرد.

وی با بیان اینکه اجرای طرحها و پروژه های مصوب تا به حال زمینه اشتغال بیش از 4 هزار نفر را به طور مستقیم وغیر مستقم  فراهم کرده است افزود: با اجرایی شدن مصوبات سفرهای استانی هیات دولت، تحولی عظیم در راستای توسعه ، عمران و آبادانی بافق به وجود آمده و جمعیت 42 هزار نفری این شهرستان از برکات ومزایای آنها بهره مند هستند.