نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

2 آبان آغاز سرشماری نفوس و مسکن

2 آبان آغاز سرشماری نفوس و مسکن


2 آبان آغاز سرشماری نفوس و مسکن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ امام جمعه بافق در مراسم آغاز سرشماری نفوس و مسکن بافق با اشاره به اهمیت آمار عنوان داشت:هر چه آمار صحیح تر و دقیق تر باشد پیشرفت و توسعه کشور با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.

حجه الاسلام سلیمانی با اشاره به لزوم سرشماری عمومی نفوس و مسکن گفت: مبنای اصلی برنامه ریزی های بلند و کوتاه مدت داشتن آمار و اطلاعات دقیق است .

فرماندار بافق در ادامه این مراسم سرشماری یک کار گروهی دانست و گفت: سرشماری کاری گروهی است که با همکاری و تعامل عوامل اجرایی سرشماری و آمارگیران و مشارکت همه جانبه مردم به موفقیت و نتیجه مطلوب دست می یابد .

حسین ندافیان با بیان این مطلب که هر چه تعامل شهروندان با مامورین سرشماری بیشتر باشد در اجرای این امر موفق تر خواهیم بود ابراز امیدواری کرد که با اطلاع رسانی و تبلیغات بیشتر شاهد همکاری بیشتر مردم و دستیابی به اطلاعات دقیق تر باشیم.

وی با بیان این نکته که بیشتر مامورین سرشماری از ظرفیت بومی و غیر شاغل بافق هستند عنوان داشت:مامورین سرشماری،نماینده دولت و حاکمیت در درب منازل مردم هستند و شایسته است که با برخورد اسلامی اطلاعات خانوار را بصورت دقیق جمع آوری کنند.

فرماندار بافق گفت: 52 نفر مأمور سرشماري ، 14 خودرو و در كل تعداد 80 نفر در رده هاي مختلف اجرايي و ستادي كار جمع آوري اطلاعات را در اين شهرستان برعهده خواهند داشت.

در پایان ماموران سرشماری با بدرقه امام جمعه و مسئولین بافق و عبور از جایگاه قرآن کریم ، کار خود را به مدت 20 روز شروع کردند.