نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

500 میلیون ریال اسناد واوراق بها دار مسروقه در بافق کشف شد

500 میلیون ریال اسناد واوراق بها دار مسروقه در بافق کشف شد


فرمانده نيروي انتظامی بافق :

بیش از 500 میلیون ریال اسناد واوراق بهاء دار مسروقه از یک مرد سارق در این شهر کشف و ضبط شد.

سرهنگ " علی صالحی " فرمانده انتظامی بافق  با اعلام این خبر افزود: در پی نا امنی چند روز اخیر و شکایت های مردمی مبنی بر کیف قاپی و سرقت  از داخل خود روها ، پیگیری موضوع در دستور کار این نیرو قرار گرفت و عاقبت با شگردهای خاص پلیسی،سارق دستگیر  و تحویل مقامات قضایی شد.

وی اضافه کرد: این سارقِ 50 ساله،  از اهالی بم است که به شهر بافق تبعید شده و به علت بیکاری دست به سرقت از داخل خودروهای مردم می زد.

فرمانده انتظامی بافق، مدارک ، ا سناد و اوراق بهاء دار مسروقه ی کشف شده را شامل انواع دسته چک، دفترچه های پس انداز، کارتهای سوخت و عابر با نک، سه فقره چک مبلغ دار، یک فقره چک سفید امضاء ، چند مورد کارت ملی ، کارت  خودرو، گواهینامه  اشخاص ، شناسنامه افراد ، و سند مالکیت خود رو اعلام کرد.

سرهنگ صالحی ، ارزش ریالی اوراق بهاء دار و دفترچه های پس انداز کشف شده را  افزون بر 500 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: از میزان موجودی کارتهای سوخت و عابر بانک اطلاع دقیقی در دست نیست و احتمالا سارق از کارتهای عابر بانک برداشت کرده باشد.

وی  با بیان اینکه پرسنل این نیرو درحال شناسایی مالباختگان هستند گفت : به محض احراز هویت این افراد ، مدارک مسروقه به آنها باز گردانده می شود.

رئیس پلیس بافق از مردم خواست تا موتوسیکلت و خودرو ها را در محلهای امن پارک کنند و توجه داشته باشند که درب خودرو باز نباشد و حتی المقدور از تجهیزات ایمنی مثل قفل فرمان ، دزد گیر و ... استفاده نمایند.