ادامه بدهید
2021 12 06

شورای ویژه اقتصادی استان یزد تشکیل می شود/ توسعه صنعت آلاینده را نمی پذیریم / اقتصاد دانش...

استاندار یزد عنوان کرد: در راستای ریل گذاری اقتصادی استان مبتنی بر نظرات بخش خصوصی و برنامه ریزی برای ایجاد تحول اقتصادی، صنعتی و تولیدی استان باید شورای ویژه اقتصادی متشکل از نمایندگان این بخش تشکیل شود.

25
2021 12 06
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد در نشست ملی...

مشکلات استانی در اجرای تبصره 18 و راهکار های رفع این مشکلات

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد در نشست مجازی ستاد ملی کارگروه تبصره 18  که در جریان برگزاری کارگروه استانی برگزار شد با اشاره به گزارش نمایندگان وزارتخانه های عضو این کارگروه ، مشکلات استانی...

11
2021 12 06

بازدید مدیرکل دفتر فنی استانداری از مرکز ترافیک شهرداری یزد

مدیرکل دفتر فنی امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری یزد از مرکز کنترل ترافیک شهرداری بازدید و  مشکلات و ناهنجاری های ترافیکی موجود در شهر را مورد بررسی قرار داد.

11
لا توجد مناسبات.
یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و زارچ با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اله آباد و محمد آباد است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولایًیادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی

معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی

میز خدمت استانداری