برگزاری ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان بافق

ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان بافق در فرمانداری بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ نخستین نشست ستاد تسهیلات نوروزی و خدمات سفر شهرستان بافق به ریاست محمدعلی صمیمی سرپرست فرمانداری و جمعی از مدیران ادارات شهرستان در فرمانداری بافق برگزار شد.

در ابتدای جلسه رئیس محترم اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان و دبیر ستاد ضمن خیر مقدم و معرفی مسئولان کمیته های تخصصی ستاد به ارائه گزارشی از شرایط و وضعیت شهرستان پرداخت.

لیلا رنجبر در ادامه با در نظر گرفتن موضوع استقبال مسافران نوروزی به شهرستان بر اهمیت کنترل، نظارت و ساماندهی مبادی ورودی شهر، خدمات رسانی در مراکز تفریحی و گردشگری، رعایت پروتکل ها در اماکن عمومی، ساماندهی تبلیغات و تابلوهای راهنمای شهری، استقرار راهنمای گردشگری در اماکن گردشگری، اعلام نماینده کمیته ها، بروزرسانی و تهیه نقشه و راهنمای گردشگری بافق، معرفی روز شهرستان بافق، کشیک ادارات و ضرورت حضور فعال روسای کمیته ها تاکید نمود.

محمد علی صمیمی، سرپرست فرمانداری بافق در ادامه با اشاره به اینکه نوروز 1401 نسبت به سال های گذشته و شرایط حاکم بر جامعه، متفاوت باشد؛ بر اهتمام ویژه مدیران بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و ارائه خدمات هرچه بهتر به مسافران و شهروندان در این ایام تاکید کرد.

وی همچنین استفاده از فعالان عرصه گردشگری و حوزه های مرتبط در برنامه های امسال، نظارت و نظافت پارکها و اماکن گردشگری و تفریحی شهرستان، امنیت و ایمنی مسافران، معرفی شهرستان، ساماندهی اقامتگاه ها اعم از هتل ها و بوم گردی ها، آماده سازی و رسیدگی به وضعیت بهداشت ترمینال و پایانه های مسافری جاده ای و ریلی و ساماندهی تابلوهای گردشگری و تابلوهای شهر تاکید کرد و خواستار رفع نواقص و ارائه گزارش اقدامات طی هفته های آتی شد.