فرماندار بافق گفت:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ نشست شورای سلامت شهرستان بافق به رياست فرماندار و با حضور مدیردرمان تامین اجتماعی استان یزد، بخشدار مرکزی و جمعی از اعضای این شورا در محل شبکه بهداشت بافق برگزار شد.

فرماندار بافق در حاشیه این جلسه گفت: در جلسه شورای سلامت شهرستان مصوب شد که زیرساخت احداث اورژانس بین راهی سیریز در محور بافق به زرند تامین شود.

محمد زاده رحمانی افزود: این پروژه نياز شهرستان در محور مواصلاتي بافق - سيريز است ولي تاکنون اقدامی در این زمینه صورت نگرفته و مشکل اساسي این طرح تامین زیرساخت لازم شامل آب و برق است.

وی خاطرنشان کرد: ظرف مدت یک ماه آینده فرمانداری بافق جهت تامین آب مورد نیاز و امکان سنجی تامین زیرساخت برق از طریق انرژی خورشیدی اقدام خواهد کرد.

فرماندار بافق همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از شش برابر شدن اعتبار جهت مبارزه با بیماری سالک در شهرستان خبر داد و تصریح کرد: خوشبختانه آمار مبتلایان به سالک که در هفت ماه سال گذشته 16 مورد بود در سال جاری تاکنون صفر بوده است و امیدواریم در مجموع امسال حداقل کاهش 70 درصدی آمار مبتلایان به بیماری سالک را در شهرستان داشته باشیم.