به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ صبح امروز با حضور فرماندار بافق و جمعی از مسئولین محلی نشستی پیرامون  "طرح استقبال از مهر "در فرمانداری این شهرستان برگزارشد.

فرماندار بافق در این نشست با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید بیان داشت:آغاز فصل پاییز در میهن اسلامی با فصل شکوفایی علم و دانش مقارن شده است که تحرک و پویایی پویندگان علم و دانش برای بازگشایی سال تحصیلی جدید چهره شهرها و روستاهای کشور را در شور و نشاطی آمیخته با تغییر فصل همراه می کند.

"سید مهدی طلایی مقدم" در ادامه به مهمترین اهداف طرح استقبال از مهر اشاره کرد و افزود: ارتقای سطح فرهنگ وآگاهی دانش آموزان بعنوان آینده سازان جامعه ،تامین و حفظ ارتقای سلامت روانی و بهداشتی دانش آموزان ،کاهش بار ترافیکی ناشی از ترددهای مهرماه ، ترویج و ارتقای فرهنگ ایمنی در بین دانش آموزان  به منظور پیشگیری از وقوع حوادث از مهمترین اهداف این طرح می باشد.

وی اظهار داشت: در این طرح نمایندگان پلیس راهور، آموزش و پرورش، شورای شهر، شهرداری و معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری حضور دارند.

طلایی مقدم با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: تشکیل ستاد استقبال از مهر و بازگشایی مدارس، برگزاری نشست های هم اندیشی و تخصصی با حضور پلیس راهور، آموزش و پرورش، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری از اقدامات اجرایی این طرح است.