فرماندار بافق :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛فرماندار بافق در حاشیه نشست بررسی و رسیدگی به مشکلات فوتبال شهرستان با اشاره به حواشی فوتبال در چند وقت اخیر اظهار داشت: به منظور برطرف کردن مشکلات این رشته ورزشی، نشست اختصاصی در نظر گرفته شد.

محمد زاده رحمانی با اشاره به پیشینه بسیار درخشان ورزش فوتبال در بافق بیان کرد: با رایزنی های بعمل آمده همچنان تیم هاي فوتبال بافق  در سطح استان و در لیگ دسته سوم کشور حضور خواهد داشت.

وی همچنین از حضور يكي از  تیم فوتبال شهرستان در لیگ دسته ٣ كشور اظهار خوشحالي نمود و افزود: باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن به عنوان حامی مالی نماینده شهرستان در لیگ دسته سوم کشور انجام وظیفه می کند.

فرماندار بافق در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره اینکه تمامی امورات فوتبال به هئیت فوتبال شهرستان محول شده است خاطر نشان کرد: برنامه ریزی در جهت حمایت و راهبری از تیم های مختلف و پرورش نیروی انسانی به عهده این هئیت قرار گرفت تا بتوان تیم های پایه امید را تقویت کرد.

وی اشاره ای نیز به برگزاری کلاسهای آموزشی مدارس فوتبال و کلاسهای داوری در رده های مختلف داشت و تصریح کرد: فرهنگ سازی، تبلیغات رسانه ای، وقت گذاشتن و هزینه کردن خانواده ها در امر ورزش فرزندان یکی از ملزومات توسعه و پیشرفت نسل آینده و جوان شهرستان است.