تجلیل فرماندار بهاباد از رئیس دادگاه عمومی

newsitem

فرماندار بهاباد ه همراه اعضای شورای تأمین شهرستان با حضور در دادگاه عمومی بهاباد، هفته قوه قضاییه را به رئیس و پرسنل این دستگاه قضایی تبریک گفت.

دیدار مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد با فرماندار بهاباد

newsitem

در این دیدار ضمن بررسی روند تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان بر تسریع و تکمیل این پروژه ها تأکید شد.

بازدید فرماندار بهاباد از عملیات آسفالت باند دوم جاده بنستان به سرکازه

newsitem

فرماندار بهاباد با بیان اینکه این پروژه به طول دو کیلومتر در حال اجرا می باشد گفت: هزینه زیرسازی و آسفالت این پروژه اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال می باشد.

بهره برداری از 11 طرح کشاورزی و دامپروری در بهاباد به مناسبت هفته جهادکشاورزی

newsitem

فرماندار بهاباد گفت : به مناسبت هفته جهادکشاورزی 11 طرح کشاورزی و دامپروری با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال در شهرستان بهاباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

وضعيت ساماندهی گلزارهای شهدای شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

دومین جلسه کارگروه ساماندهی گلزارهای شهدای شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار و با حضور مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران استان، بخشدار آسفیچ، دهیاران بخش مرکزی و آسفیچ و تعدادی از مسئولان برگزار شد.

افتتاح یک واحد پرورش گاو شیری در بهاباد

newsitem

همزمان با هفته جهادکشاورزی در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد، مدیر آب و خاک سازمان جهادکشاورزی استان یزد، یک واحد پرورش 15 راس دام گاو شیری در مجتمع دامداری های بهاباد افتتاح شد.

پروژه آبیاری کم فشار چاه کشاورزی قدس بهاباد افتتاح شد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد، مدیر آب و خاک سازمان جهادکشاورزی استان یزد، جمعی از مسئولین و کشاورزان، پروژه آبیاری کم فشار در سطح 133 هکتار از اراضی کشاورزی چاه قدس بهاباد افتتاح شد.

مسائل و مشکلات شرکت تعاونی امید بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

فرماندار بهاباد در این جلسه که با حضور مدیرکل تعاون روستایی استان برگزار شد گفت: تعاونی ها به نوعی جزئی از حلقه زنجیره تولید محسوب می شود و لذا بايد از تمام ظرفيت ها برای اهدف تعاونی ها استفاده نمود.

دیدار معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با فرماندار بهاباد

newsitem

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد به همراه رئیس اداره ایمنی این اداره کل فرماندار بهاباد دیدار و در خصوص وضعیت و مشکلات راههای حوزه استحفاظی شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

برنامه های اوقات فراغت با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شود

newsitem

فرماندار بهاباد با تأکید بر لزوم برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت جوانان گفت: برنامه های اوقات فراغت در فصل تابستان باید با لحاظ شرایط شیوع کرونا و در چهارچوب رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شود.

Showing 1 - 10 of 1,996 results.
Items per Page 10
of 200