برگزاری یادواره شهدای سرباز در بافق

سخنران یادواره شهدای سرباز در بافق از جایگاه ویژه شهدای سرباز در بین شهدا یاد کرد و گفت: باید همیشه از شهدای سرباز یاد کنیم چرا که امنیت و آرامش را مدیون این شهدا هستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ همزمان با هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، یادواره شهدای سرباز شهرستان بافق با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعادت فر امام جمعه بافق، صمیمی فرماندار بافق ، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و با سخنرانی سردار سرتیپ پاسدار بهرام نوروزی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در آستان مقدس امام زاده عبدالله(ع) بافق برگزار شد.

سردار بهرام نوروزی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادوخاطره شهدا گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی فرمود من با جرات مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله، بهتر از مردم کوفه در عهد حضرت علی(ع) و بهتر از مردم عراق در زمان امام حسین(ع) هستند.

وی افزود: در هفته گذشته گروهک ها و منافقین چه اقداماتی که انجام ندادند ولی مردم ایران با حضور در راهپیمایی توطئه آنها را خنثی کردند فلذا باید قدر این مردم را بدانیم و هرآنچه داریم از برکت خون شهدا و از برکت حضور و وجود خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

نوروزی با اشاره به شان و جایگاه شهدای سرباز گفت: شهدای سرباز جایگاه ویژه ای در بین شهدای ما دارند و باید از این شهدای سرباز یاد کنیم، آرامش و امنیتی که در کشور حاکم است مدیون جانفشانی شهدا بویژه شهدا سرباز هستیم.

سردار بهرام نوروزی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی در بغداد، سردار همدانی در سوریه و سردار شوشتری در پیشین سیستان و بلوچستان به شهادت می رسند و چندین سال نیز در جبهه و عملیات دوران دفاع مقدس بودند ولی برای حفظ دین و مقابله با داعش، گروهک های منحرف و منافین وگروههای انحرافی سلفی در این مناطق حضور پیدا می کردند. در طول دوران دفاع مقدس بیش از 100 عملیات در مناطق جنوب، غرب و شمال شرق داشتیم.

اجرای سرود و مداحی به مناسبت شهادت امام رضا(ع) از جمله برنامه های این یادواره بود.​​​​​​​