همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر انجام شد.

بهره برداری از طرح های عمرانی و فرهنگی بافق با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد تومان

همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی از پنج طرح عمرانی و فرهنگی با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد تومان بهره برداری کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ همزمان با ششمین روز از دهه فجر، «علی اکبر عزیزی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در سفر به شهرستان بافق  به همراه «محمدعلی صمیمی» سرپرست فرمانداری، معاونین فرمانداری، شهردار، اعضای شورای تامین و شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان بافق با حضور در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) و گلزار شهدای هشت سال دفاع مقدس شهرستان، ضمن ادای احترام، با شهدا و آرمان های آنان تجدید میثاق کردند.

عزیزی در این سفر ضمن بازدید از بافت تاریخی مجموعه میدان خان، پروژه مرمت و بازسازی محور تاریخی میدان خان تا امامزاده عبدالله (ع) را با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 750 میلیون تومان افتتاح کرد.

معاون سیاسی در ادامه پروژه مخزن 10 هزار متر مکعبی ذخیره آب در شهرستان را با اعتباری بالغ بر 82 میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار داد. این پروژه عمرانی در مدت سه سال و با اعتبارات ملی احداث شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی همچنین با حضور در بوستان باغ بهشت، این مجموعه خدماتی رفاهی را در مساحتی بیش از 4200 متر مربع و اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال افتتاح کرد و احداث این بوستان را یکی از اقدامات بسیار خوب شهرداری بافق عنوان کرد.

علی اکبرعزیزی ضمن رونمایی از نمایشگاه دست نوشته و پرونده های تحصیلی شهدای انقلاب اسلامی در موزه فرهنگ و هنر بافق، از موزه فرهنگ و هنر بافق بازدید کرد.

معاون سیاسی استاندار یزد در ادامه بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرستان بافق، بوستان ۱۴ معصوم را با مساحت بیش از شش هزار متر مربع و اعتباری در حدود ۷۰۰ میلیون تومان افتتاح کرد.