به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ جلسه شوراي اداري شهرستان بافق با حضور مديركل دفتر آمار و اطلاعات استانداري و قائم مقام مدير اجرايي ستاد سرشماري كشاورزي استان يزد ، معاونين آموزشي فني استان و شهرستان و ساير مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان بافق در محل سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد.

فرماندار بافق با اشاره برگزاري سرشماري عمومي کشاورزي در مهر ماه گفت: اجراي سرشماري سراسري كشاورزي مطابق فرمان رييس جمهور ضروري و اساس برنامه ريزي هاي كشور تلقي مي شود.

وي از اعضاي شوراي اداري هماهنگي و همكاري لازم در خصوص طرح ملي سرشماري كشاورزي با ستاد مربوط ؛ اعضاي آن و هم چنين ماموران آمارگير را خواستار شد و براي تحقق هر چه بهتر طرح ؛ اطلاع رساني مناسب و تمهيدات لازم را در برنامه داشته باشند.

"سيد مهدي طلايي مقدم" ضمن گراميداشت هفته ي دفاع مقدس ، ‌‌آغاز ماه مهر و شروع فعاليت آموزش و پرورش را تبريك گفت و افزود: دفاع مقدس یکی از برگ‌های زرین انقلاب اسلامی است که یادآور رشادت و شجاعت و ايثار رزمندگان غیور ایران اسلامی است.

فرماندار بافق با اشاره به توقف كامل 5/28 درصد سهام شركت سنگ آهن مركزي و تفويض آن به استان و شهرستان از اعضاي شوراي اداري خواست تا با اطلاع رساني و  استفاده ي مطلوب سرمايه گذاري مردم شهرستان از طريق شركت تعاوني توسعه و عمران بافق و حضور سرمايه گذار توانمند و استفاده از اين فرصت در پيش روي شهرستان به نحو احسن استفاده نمايند.

طلايي مقدم در ادامه اشاره اي به ديدارهاي برگزار شده با مديران كل ورزش و جوانان و بنياد مسكن و هم چنين رييس دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي و برخي مسئولان استان کرد و بر تكميل طرح هاي توسعه بيمارستان حضرت ولي عصر (عج)‌بافق و هم چنين تامين پزشك متخصص ، تكميل ورزشگاه نيمه تمام 1200نفري ، كلوپ ورزشي آزادگان، محوطه سازي مدارس ، روشنايي معابر و مسكن مهر ، كلنگ زني پلي كلينيك تامين اجتماعي، فاضلاب شهري ،‌اجراي مرحله ي دوم سند توسعه ي شهرستان ، گازرساني ، اجراي فاز سوم بزرگراه يزد – بافق و تعهد صندوق بازنشستگي فولاد كشور مبني بر اجراي طرح هاي توسعه اي و جوار معدني و ... تاكيد نمود.

در ادامه "سرهنگ جمالي" فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بافق به اعم برنامه هاي قابل اجرا در هفته ي دفاع مقدس اشاره كرد و افزود: ديدار با امام جمعه ي شهرستان، رژه ي نيروهاي مسلح، غبار روبي از گلزار شهدا ،پياده روي خانوادگي و ديدار با خانواده شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس مهمترين برنامه هاي قابل اجرا در هفته ي دفاع مقدس مي باشد .