به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ به مناست هفته دولت اعضای شورای شهر و شهردار بافق با حضور در فرمانداری با سید مهدی طلائی مقدم فرماندار بافق دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار بافق در این دیدار ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر وجود همدلی، وحدت و انسجام بین مردم و مسئولان شهرستان را رمز موفقیت بافق عنوان کرد و گفت: اگر نقدی و گلایه ای داریم در جلسات خصوصی مطرح کنیم ولی در جلسات عمومی صدای واحدی داشته باشیم تا این همدلی و انسجام به گوش مرکز استان و کشور برسد.

سید مهدی طلائی مقدم افزود: به هیچ عنوان نباید بر این انسجام، وحدت و همدلی لطمه ای وارد شود.

وی موفقیت شورای شهر را در گرو انسجام و وحدت کامل بین اعضا برشمرد و خاطر نشان کرد: شورای شهر موفق می تواند به عنوان بازوان توانمند شهردار و مسئولان شهرستان باشد.

طلائی مقدم با تاکید به اینکه همیشه سعی کردم در حوزه های مختلف از همگان مشورت بگیرم، گفت: چه مشورتی بهتر از شورای شهر که منتخبین مردم هستند و با همه افراد جامعه در ارتباط هستند و اطلاعاتشان کامل و دقیق می باشد.

فرماندار بافق، مبنای برنامه ریزی صحیح و آینده نگری را داشتن اطلاعات صحیح و دقیق عنوان کرد و افزود: شورای شهر اولین گام و قدمی است که می توان بعد از تحلیل اطلاعات دقیق، تصمیم سازی و تصمیم گیری به آن دست یافت، بنابراین شورای شهر نقش بسیار بزرگی در تصمیم گیری و تصمیم سازی دارد.

وی در ادامه به شروع کار دولت جدید اشاره کرد و گفت: مسئولان همراه تاکید دارند که با تمام توان پای کار باشند و مسائل را پیگیری و با حداقل زمان ممکن مشکلات را مرتفع نمایند.

سید مهدی طلائی مقدم، یکی از موضوعات مهم دولت را احداث سالی یک میلیون مسکن عنوان نمود و گفت: با توجه به همکاری که بین شهرداری، بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و شورای شهر ایجاد شده است، خوشبختانه زمین به حد کافی در شهرستان بافق تامین شده است که باید از میزان یک میلیون مسکن در سال سهم بسزایی در کشور داشته باشیم.

فرماندار بافق در پایان تاکید کرد: ذهنیت های منفی را از همدیگر پاک کنیم، دلها را صاف و شفاف و به یکدیگر نزدیک کنیم، زمان مثل برق و باد می گذرد؛ فرصت خدمت کردن، زمان مغتنمی است که باید قدر دانست، بعد از این مسئولیت ها چشم در چشم مردم که افتادیم شرمنده نباشیم، زمانی می رسد که دستانمان از زمین و زمان کوتاه است و می گوئیم ای کاش چنین و چنان می کردیم، ان شاا... در آن زمان همه سربلند و روسفید باشیم.

 


IMG_3988.JPG IMG_3991.JPG IMG_3982.JPG IMG_3981.JPG IMG_3976.JPG IMG_3966.JPG IMG_3957.JPG IMG_3954.JPG
Yes