نماينده بزرگترين حوزه انتخابيه كشور:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بافق که با حضور سرپرست فرمانداري بافق، مدیر کل آموزش و پرورش و ساير مسئولان این ارگان برگزار شد، از برنامه هاي خود برای دعوت از وزرای مختلف جهت حضور در شهرستانهای حوزه انتخابیه مهریز خبر داد.

محمد رضا صباغیان بافقی با بیان اینکه آمادگی کامل جهت حضور وزراء در حوزه انتخابیه مهریز وجود دارد گفت: هر زمانی که احساس شود می توان با حضور وزراء مشکلات حل و فصل شود می توان برای حضور آنان برنامه ریزی های لازم را انجام داد.

وی از فرمانداران و اعضای شورای اسلامی حوزه انتخابیه خواست تا مشکلات خود را جمع بندی و همراه با راهکار در زمان حضور وزراء در این حوزه ارائه دهند.

صباغیان همچنین بر ارزیابی فعالیت های آموزش و پرورش استان و شهرستان تاکید و تصریح کرد: در یک نگاه کلان باید دید آموزش و پرورش استان چه جایگاهی در کشور دارد؟

شهرستان از لحاظ تعلیم و تربیت و تحصیل کجای استان است؟

چشم انداز آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت بافق کجا است ؟

چند درصد این چشم انداز عملی شده است؟

بافق از نظر تخصیص اعتبارات در استان در چه رتبه ای است؟

جایگاه شهرستان از لحاظ جذب کمک خیرین در چه رتبه ای از استان قرار دارد؟

میانگین قبولی و رتبه قبولی کجاست؟و...

وی با اشاره به اینکه چنانچه از مشکلات بخوبی اطلاع داشته باشیم می توان تصمیم گیری بهتر ارائه دهیم تصریح کرد: باید به این موضوع که در ده سال آینده چه برنامه ای خواهیم داشت و همچنین در رابطه با تعداد معلم و دانش آموز در سال های آتی اطلاعات کامل و جامعی داشته باشیم.

صباغیان همچنین بر تخصیص دو درصد از ارزش افزوده معادن به ورزش شهرستان،معیشت و مسکن فرهنگیان و...تاکید کرد.