مراسم تکریم و معارفه رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق

در آیینی از زحمات کمال كريمي تقدیر و محبوبه معتمدنيا به عنوان رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخيزداري شهرستان بافق معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ مراسم تكريم و معارفه رييس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بافق با حضور فرماندار بافق، مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان يزد و هيئت همراه، رييس و دادستان داگستري شهرستان رييس و كارمندان اداره منابع طبيعي بافق و ديگر مسئولين شهرستان در محل سالن آيت الله شيخ محمد تقي بافقي برگزار شد.

در این مراسم فرماندار شهرستان بافق با تقدیر و تشکر از زحمات رئیس پیشین اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق به بیان اهمیت جایگاه منابع طبیعی و تأکید بر اهمیت حفظ و نگهداری اراضی ملی و حوزه آبخیزداری شهرستان پرداخت.

محمدعلي صميمي در این جلسه  اظهار داشت: منابع طبیعی یکی از موضوعات و حوزه هایی است که ارتباط گسترده ای با مردم داشته و مردم شهرستان به عناوین مختلف ارتباط گسترده ای با این اداره داشته اند.

فرماندار بافق خواستار تسريع در پيگيري نهضت ملي مسكن و در اولويت قرار دادن كاري دستگاه هاي اجرايي شد.

كمال كريمي، مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان يزد ضمن تشكر از تعامل و همكاري دستگاه هاي اجرايي شهرستان با مجموعه منابع طبيعي از افزايش اعتبارات بيابان زدايي و آبخيزداري شهرستان بافق در سالجاري خبر داد.

محبوبه معتمدنيا رييس جديد اداره منابع طبيعي و آبخيزداري بافق خواستار مساعدت همه مسئولین در راستای بهینه سازی و توانمند سازی منابع طبیعی شد.

در پایان این مراسم از زحمات كمال كريمي تقدیر و محبوبه معتمدنيا به عنوان رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخيزداري شهرستان بافق معرفی شد.