به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ صبح امروز سرپرست فرمانداري بافق به اتفاق رئيس اداره گاز شهرستان و ناظر شركت گاز استان ازعمليات اجرايي نصب علمك گاز در مناطق باقيمانده بافق بازديد كرد و ضمن تقدير و تشكر از سرعت عمليات اجرايي در جريان آخرين وضيعت اين پروژه قرار گرفت.
رئيس اداره گاز بافق در اين بازديد با اشاره به اينكه عمليات نصب علمك گذاري در مناطق باقيمانده بافق از 25 ماه آبان سال جاري شروع شده است، گفت: با همكاري و مساعدت مسئولان و پيمانكار تاكنون بيش از 2 هزار علمك گاز نصب شده است كه سرعت و دقت عمل آن بي سابقه بوده است.

مجيد دهقانشاهي افزود: اين 2 هزار علمك در مناطق قلعه، مظفريه، راه آهن، امام جعفرصادق(ع)، آتش نشاني، حدفاصل ميدان شهدا تا مسجد جامع و قسمت ورودي شهر مي باشد.

وي گفت: از تعداد علمك هاي نصب شده در حدود 180 علمك در پنج مناطق پراكنده بوده كه در اين مناطق به جزء نصب علمك بيش از 300 متر هم شبكه گذاري صورت گرفته است.

دهقانشاهي خاطر نشان كرد: در ادامه كار ، 50 مورد شبكه پراكنده در مناطق باقيمانده وجود دارد كه اميدواريم در ماه هاي آتي به پايان برسد و تمام محلات شهر علمك گذاري صورت بگيرد.

رئيس اداره گاز بافق در پايان گفت: انشاءالله بعد از تعطيلات عيد نوروز عمليات گازرساني و علمك گذاري روستاهاي حاجي آباد، صدرآباد، فاضليه و رضائيه شروع خواهد شد.